Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting? (/Temat-Jaki-hosting-81371)

Strony: 1 2


Jaki hosting? - GogSon - 06-12-2013 21:30

Jaki najlepszy hosting na taki portal jak np besty. ?


RE: Jaki hosting? - MadBull - 06-12-2013 21:57

unixstorm.org
2ap.pl
ovh.pl
hosteam.pl

Z tymi miałem styczność na żadnym się nie zawiodłem, co do cen też wysokich nie mają.


RE: Jaki hosting? - GogSon - 06-12-2013 23:06

spodobała mi sie strona hosteam.pl ale zastanawiam sie jescze nad unuxstrom.org która lepsza ?


RE: Jaki hosting? - PanCaro - 07-12-2013 15:57

A ja Ci polecam hekko Smile
tanio przede wszystkim.
Uważaj na ovh....


RE: Jaki hosting? - GogSon - 07-12-2013 21:08

(07-12-2013 15:57)PanCaro napisał(a):  Uważaj na ovh....

dlaczemu ?

oszukują?


RE: Jaki hosting? - PanCaro - 07-12-2013 21:16

Moje dwie przygodny:
Rok temu:
Moja witryna bardzo szybko się rozwijała i naglę zaczeły się jakieś ataki. Został wykupiony jakiś tam pakiet dla ulepszenia. Po miesiącu następny atak był. Po upewnieniu się skąd ataki pochodzą itp doprowadziło mnie to do pewnej osoby z Francji. Sądze że wymuszają ataki na lepszych stronach zeby wykupować jakieś tam pakiety bezpieczeństwa.

Potem zmieniłem hosting i od tamtej pory wszystko cyka Smile


A to akcja sprzed 3 dni:
zakończyła mi się umowa na hosting. Żeby pobrać pliki czy się dostać do bazy muszę go opłacić (UWAGA ! mam tylko opcje na rok, 2 lata, 3 lata - nie mogę np. pół roku) . Nie chcą udostępnić plików. Złożenie "usterki" kosztuje 110 zł.
Ciekawy jeszcze jestem jak będzie ze skargą oraz czy po zapłaceniu mogę domagać się zwrotu kasy i zakończyć usługę u nich... będę próbował w poniedziałek.


edit: i dlatego polecam hekko...


RE: Jaki hosting? - roniartur - 07-12-2013 21:17

Polecam Hosteam, mają świetny hosting.


RE: Jaki hosting? - GogSon - 07-12-2013 21:26

PanCaro czyli z tych wszystkich który najlepiej polecasz?


RE: Jaki hosting? - PanCaro - 07-12-2013 21:40

Z tych wszystkich które tutaj napisali użytkownicy? Smile
Jeżeli z tych których napisali to niestety nie polecę żadnego ponieważ żadnego nie użytkowałem oprócz hekko. Nie wiem jak w tych innych działają usługi, czy pomoc jest dobra, czy dbają o klienta itp..
Na hekko już jestem ponad rok. Na najtańszym koncie aktualnie posiadam używane 20 baz danych, 16 stron, kilka subdomen, maile z domeny i żadnych problemów. Oraz prowadzę program partnerski (jak pewnie zauważyłeś w stopce). Tobie też polecam. Jeżeli się zdecydujesz zarejestrować w hekko oraz do wpisania nicku "PanCaroWeb" w polecający to mnie uszczęśliwisz "groszami" z kupionej usługi Smile

Dodatkowo przypomniało mi się. Hekko napisało u siebie na tablicy fb:

Przedstawiamy kody rabatowe na grudzień:
7XVO7EY6 - 15% na hosting WWW/Reseller
Z5CFOGVI - 5% na domeny internetowe
BDI4NDF8 - 15% na serwery VPS
HY5U496P - 15% na certyfikaty SSL

Kody ważne do końca miesiąca. Kody rabatowe obowiązują pierwsze zamówienie na dowolny okres czasu.


RE: Jaki hosting? - GogSon - 07-12-2013 22:06

nie wiem czy jest sens tworzyc nowy tamat jescze zapytam czy moze oriętujesz sie czy opyla sie tworzyc servisy typy besty ? i czy idzie zarobic na tym Smile