Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oficjalne informacje na temat wypłat! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Oficjalne informacje na temat wypłat! (/Temat-Oficjalne-informacje-na-temat-wyplat-81326)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Oficjalne informacje na temat wypłat! - zaple - 05-12-2013 23:25

Żeby nie cofać się 100 stron wstecz.

Info z 10 Grudnia

EASYSUB napisał(a):  Witamy kochani

1. Dziś część przekazów i listów wyszła + reszta już czeka i wyjdzie jutro z rana + od razu po aktualizujemy statusy bo dziś nie aktualizowaliśmy wszystkiego aby odpisać wam na wasze maile.

2. Kolejny raz gorąco was prosimy aby opisywać swoje problemy w max 1 mailu pisząc po 20 maili 1 dnia nie przyspieszycie sprawy a jedynie wydłużycie czas oczekiwania odpowiedzi na maila.

3. Przelewu na konto bankowe z poczty nie możemy wykonać ponieważ trzeba podać tam konto na które w razie nie prawidłowości będzie zwrot a takiego konta nie posiadamy.

4.Wyszły dziś wnioski do kilku banków o otwarcie nowego konta więc jest duża szansa że zdążymy z otwarciem nowego konta jeszcze przed świętami



RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - koza09 - 06-12-2013 07:39

Chłopak napisał temat żeby inni nie musieli w ogólnym temacie przeglądać wszystkich stron, przecież do tej pory zdarzają się pytania typu "gdzie moje pieniądze".


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - AnnaKa - 06-12-2013 09:30

Dobrze ale czy on jest upowazniony do 'official information' ? Smile nie zebym sie czepial tylko pytam Smile


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - koza09 - 06-12-2013 09:38

Przecież to są oficjalne informacje zacytowane od EasySub, on je tylko zamieścił w innym temacie.


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - AnnaKa - 06-12-2013 10:16

Dobrze ale a zreszta . Moj blad . Zaspany bylem przepraszam ale 2 dni juz nie spie


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - hunterpl444 - 06-12-2013 12:37

Jestem ciekawy czy Mikołaj przyjdzie dzisiaj do nas Big Grin


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - aero2 - 06-12-2013 12:50

Przyjść przyjdzie śnieg jest, gorzej jeśli dam nam rózgę.Big Grin


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - lorkos - 06-12-2013 13:21

Jest również taka możliwość ,że easysub wysyła pieniądze przez pocztę i za kilkadziesiąt minut można je odebrać z innej podając tylko nadany numer.
Liczyłam ,że pieniądze dziś będą ale nawet nie wyszły.W weekendy najwięcej pieniędzy a ja zawiesiłam zarabianie przez wypłaty Sad


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - surfer0700 - 06-12-2013 13:26

Wiele osób liczyło że na Mikołajki będzie kaska i będzie można porobić prezent, niestety się przeliczyło. Nie ma co przeżywać. Póki co ważne jest to, że ES jako tako na bieżąco informuje o obecnej sytuacji.


RE: Oficjalne informacje na temat wypłat! - hunterpl444 - 06-12-2013 14:40

Tak oficjalny komunikat mają wydać o 17-stej co dalej czy maja konto czy robią przelewy itp. Wszyscy raczej czekają z niecierpliwością Sad. Miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze i dziś będą przelewy szły.