Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyłudzenie na PayPal? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wyłudzenie na PayPal? (/Temat-Wyludzenie-na-PayPal-81288)



Wyłudzenie na PayPal? - s0wa48 - 05-12-2013 14:20

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Dziś dostałem podejrzanego maila od niejakiego Argyo Katalin, który chce abym zapłacił mu prawie 5$ "podatku".

Oto ta wiadomość:


[Obrazek: Paid_To_Click_Tax_from_PTC_SERVICE_msmaciejsow.jpg]

Od razu wydało mi się to podejrzane, więc napisałem do supportu PayPal. Teraz czekam na odpowiedź od nich.

Umieszczam to, bo być może też na to się natraficie/natrafiliście.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam!


RE: Wyłudzenie na PayPal? - Stalmer - 05-12-2013 14:54

Według mnie to po prostu jakiś oszust ;p


RE: Wyłudzenie na PayPal? - Fajka - 05-12-2013 23:48

100% scam. Organy ścigania, zwłaszcza finansowe są największym postrachem obywateli i mają naprawdę duże możliwości. Dlatego jakiś cwaniak chce wykorzystać ten strach do wyłudzeniu paru dolarów. Niejeden pewnie się przestraszy i zapłaci. Jakbyś dostał jakiekolwiek wezwanie do uiszczenia podatku (czego raczej nigdy nie dostaniesz - możesz mieć co najwyżej kontrolę i w toku jej postępowania otrzymasz taki nakaz) to będzie ono nadane listem poleconym na adres korespondencyjny podany w US.


RE: Wyłudzenie na PayPal? - Albercik - 05-12-2013 23:50

Oszust


RE: Wyłudzenie na PayPal? - s0wa48 - 06-12-2013 11:42

Dzięki za odpowiedzi, utwierdziliście mnie w przekonaniu, że to scam.

Od PayPal, też dostałem info, że to fałszywa wiadomość.

PozdrawiamBig Grin


Wyłudzenie na PayPal? - yazir - 06-12-2013 12:46

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.