Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poker poza granicami Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Poker poza granicami Polski (/Temat-Poker-poza-granicami-Polski-81277)



Poker poza granicami Polski - Pokerowiec - 05-12-2013 12:00

Wiem, że poker w Polsce jest nielegalny.
Lecz co w sytuacji gdybym przykładowo wyjechał za granice, do kraju, w którym poker jest legalny i na terenie tamtego kraju grał w pokera online?

Czy pieniądze zarobione na takim pokerze mógłbym legalnie wypłacić na Polskie konto? Jaki należałoby zapłacić od tego podatek? Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją? Lewizna i ukrywanie dochodów mnie nie interesuje.


RE: Poker poza granicami Polski - rachman - 07-10-2016 02:30

Jesteś stąd to tu płacisz podatki i tutejsze prawo Cię obowiązuje więc albo byś musiał zmienić obywatelstwo albo mieć podwójne i tam mieszkać na stałe (ale nie wiem czy to coś chroni).
Więcej nie doradzę prócz tel na KIP powiedzą jak rozliczyć jeśli trzeba albo nie powiedzą bo może to paragrafy i przekazują w takich przypadkach do odpowiednich służb... nie wiem. Nie ma nic na forach o prawie?

Nie zauważyłem daty... brrr