Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ (/Temat-Dziennik-Por2010-Dermen-Koniec-z-tym-Autopilotem-81253)

Strony: 1 2


Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Por2010 - 04-12-2013 20:57

SiemaSmile
Postanowiłem założyć ten dziennik ponieważ pomyślałem że zmotywuje mnie on do zarabiania.
Już długi czas jade na Autopilocie i moje zarobki strasznie spadły.
Jeszcze pamiętam moje wypłaty po 2000$, teraz moje dniówki wynoszą 5-20$ a jest to dla mnie bardzo mało.
Zarabiam na FireCash, posiadam 6 stron do zarabiania na PPA ( na niektórych nawet nie ma wgranego szablonu chociaż mam je od kilku miesięcy ^^).
Jestem bardzo leniwy ale mam nadzieję że się to zmieni.
Mój Cel?
Minimum 50$ dziennie, mam nadzieję że uda mi się znowu wrócić do takiego zarabiania.
Wpisy będę dodawał codziennie od jutra, ponieważ postanowiłem że od jutra koniec z autopilotem Smile
Mam nadzieję że ktoś będzie czytał ten dziennik, ale nikogo do tego nie zmuszam ^^


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Por2010 - 05-12-2013 21:37

05.12.2013 (Dzień 1)


Co zrobiłem?
A więc tak dziś w końcu zacząłem coś robić, dodałem ogólnie 7 postów na bloga.
Zrobiłem także filmiki przedstawiające te programy oraz dodałem na Youtube i Dailymotion.
Na razie promuje tylko na tych serwisach, ale niedługo mam zamiar zakupić płatne promowanie na FireCash.

Zarobki
[Obrazek: 6557.png]

Nadal mało, ale z dnia na dzień powinno być coraz lepiej Smile


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - alienkuba - 05-12-2013 22:06

Hehe, fajnie sie czyta jak ktos mowi, ze wraca do roboty i od razu widac efekty ! Wink Gratuluje


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Por2010 - 05-12-2013 22:09

Efektów jeszcze nie widać bo dopiero dziś wróciłem z urlopu ^^ a takie zarobki jakie mam teraz to na razie norma, ale będą coraz większe Smile


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - KamilM - 06-12-2013 10:07

Pozostaje życzyć powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu.
Będę obserwował Smile
Skoro byłeś na etapie 2000$ miesięcznie to jestem pewny że poziom 50$ dziennie to nie jest dla Ciebie wyzwanie.


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - ekiert - 06-12-2013 13:57

W sumie mogę ci dać pewną radę, używaj CPA zamiast PPD. Lub oferuj że mogą ściągnąć plik podając email.

Wtedy oni dostają automatyczną wiadomość na ich pocztę z linkiem do ściągnięcia pliku. W ten sposób masz ich email który możesz wykorzystać wiele razy na wiele sposobów nawet jak już nie odwiedzają twoich stron.

Możesz też zrobić dział dla "vipów" lub "premium area" gdzie żeby wejść muszą wypełnić ankietę lub coś podobnego (content locker). Ty dostajesz za to kasę oni dostęp do specjalnej strefy. Możesz takie blokady też zrobić na link do ściągnięcia. Lub nawet zablokować całą stronę.

Polecam też trochę się poczytać i nauczyć się o SEO.

edit. A no i polecam nadal trzymać parę stron na autopilocie ale zwiększać ilość tych stron, np. jedna więcej przez dwa miesiące czasu


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Por2010 - 06-12-2013 15:26

@ekiert dzięki za rady Smile co do SEO nigdy się tym nie zajmowałem, ale dziś poczytam parę artykułów na ten temat i będę się starał także promować po przez SEO.


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Por2010 - 06-12-2013 22:38

06.12.2013 (Dzień 2)

Co dziś zrobiłem?
- zrobiłem 4 hacki oraz dodałem je na strone
- stworzyłem do nich filmy przedstawiające ich działanie oraz dodałem je na youtube i dailymotion
- dodałem po kilka komentarzy i łapek w góre do filmów
- dodałem gatewaya do jednej ze stronek, teraz trochę wiarygodniej ona wygląda ( dziękuje diqtionowi za stworzenie grafiki do gatewaya)

Zarobki
[Obrazek: d60a.png]

Z dzisiejszego dnia jestem zadowolony Smile

@Edit
jeszcze coś wpadło Smile dziś bardzo udany dzień Big Grin
[Obrazek: 4ebj.png]



RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - callbux - 07-12-2013 14:46

widac ze szybko zarobki ci wzrastaja.


RE: Dziennik Por2010 (Dermen) Koniec z tym Autopilotem^^ - Por2010 - 08-12-2013 10:18

Wczoraj nie dodałem wpisu więc zrobie to teraz Smile

07.12.2013 (Dzień 3)

Co wczoraj zrobiłem?
- zrobiłem 4 hacki i dodałem je na strone
- stworzyłem do nich filmy przedstawiające ich działanie oraz dodałem je na youtube i dailymotion
- dodałem po kilka komentarzy i łapek w góre do filmów z hackami które dodałem 5,6,7 grudnia
- stworzyłem fanpage do jednej ze stronek (myśle że po jakimś czasie sie to opłaci)

Zarobki z wczoraj:
[Obrazek: b458.png]

Takie dniówki mi się podobają ale wiadomo wczoraj była sobota Smile