Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w serwisie Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wasze zarobki w serwisie Fires (/Temat-Wasze-zarobki-w-serwisie-Fires-81246)



RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - siuvax - 15-02-2014 13:04

[Obrazek: out.php?t=726082_fires2.jpg]

wczoraj "słabo" ale wlasciwie nic nie robilem. pokłosie linków pozostawionych w poprzednich dniach


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - Mauorycy - 15-02-2014 13:14

Symbian dobrze prawi, polać mu Big Grin
Ja miałem dokładnie tak samo i to 2 dni temu...dodatkowo poginęły fan page...po 2 dniach konto odblokowane i informacja, że zablokowali przez pomyłkę...


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - djram - 15-02-2014 14:24

A moze zmiana adresu mac karty sieciowej ? google weryfiikuje konta w ten sposob wiec moze facebook robi to samo Big Grin


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - kukukukurydza - 15-02-2014 14:32

(15-02-2014 14:24)djram napisał(a):  A moze zmiana adresu mac karty sieciowej ? google weryfiikuje konta w ten sposob wiec moze facebook robi to samo Big Grin
No właśnie też nad tym myślałem. Niegdyś jak grałem w the-west.pl to był problem z multikontami (trzeba było robić to umiejętnie). Nie pomagało czyszczenie przeglądarek, zmiana IP czy korzystanie z proxy, a jednak potrafili zczaić że było multikonto. Myślałem jeszcze nad resetem routera i ponowną konfigurację to nie zajmuje dużo czasu, ale to chyba nic nie da ;/ Zmiana adresu mac może pomóc... Nigdy tego nie robiłem ale poszukam w sieci zapewne jakis program znajdę ;-) Chyba że macie jakiś sprawdzony?


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - djram - 15-02-2014 15:49

tylko jesli jestes bezposrednio podlaczony kablem do neta i internet jest udostepniany tobie po adresie mac karty to nie bedzie dzialal ci net Tongue jesli router mozesz zmieniac Tongue


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - prololex - 15-02-2014 19:22

Róbcie konta na smartphonie na internecie mobilnym , ja tak robie Big Grin


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - Symbian - 15-02-2014 19:37

(15-02-2014 19:22)prololex napisał(a):  Róbcie konta na smartphonie na internecie mobilnym , ja tak robie Big Grin
To nic nie daje, za kilka godzin i tak będą zbanowane Tongue


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - kukukukurydza - 15-02-2014 20:59

(15-02-2014 19:37)Symbian napisał(a):  
(15-02-2014 19:22)prololex napisał(a):  Róbcie konta na smartphonie na internecie mobilnym , ja tak robie Big Grin
To nic nie daje, za kilka godzin i tak będą zbanowane Tongue

Jeśli to co mówisz Symbian jest prawdą to nie jest jeszcze źle ;D Akurat o te kilka godzin mi własnie chodzi Wink


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - cokieee - 15-02-2014 22:14

Dzisiaj trochę słabiutko : { ale to nic Big Grin
[Obrazek: aaaaaaa.jpg]


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - prololex - 15-02-2014 22:14

Mi normalnie pykają konta, a robilem 2 dni temu - trzy konta .

Symbian możesz dać link do artykułu o nowych zabezpieczeniach fb ?