Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w serwisie Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wasze zarobki w serwisie Fires (/Temat-Wasze-zarobki-w-serwisie-Fires-81246)



RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - prololex - 15-02-2014 11:05

@up ładnie z jakiego to programu jeśli można wiedzieć


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - cokieee - 15-02-2014 11:16

Że ja?
Z streama ale i 3 leady z nowego programu, wszystko na fb Smile


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - yewryk - 15-02-2014 11:21

Żeby tak codziennie było Huh


[Obrazek: zarobki_z_wczoraj.jpg]


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - kukukukurydza - 15-02-2014 11:59

(15-02-2014 11:16)cokieee napisał(a):  Że ja?
Z streama ale i 3 leady z nowego programu, wszystko na fb Smile

Skoro już pojawił się temat fb... Zakładałem ze swojego komputera dosyć dużo kont na fb, to że po jakimś czasie były bany to nic wielkiego, zastanawia mnie jednak jak ominąć jakieś zabezpieczenie które nie daje mi zakładać nowych kont. Zmiana IP nic nie daje czyszczenie przeglądarek również lipa ;/


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - cokieee - 15-02-2014 12:03

(15-02-2014 11:59)kukukukurydza napisał(a):  
(15-02-2014 11:16)cokieee napisał(a):  Że ja?
Z streama ale i 3 leady z nowego programu, wszystko na fb Smile

Skoro już pojawił się temat fb... Zakładałem ze swojego komputera dosyć dużo kont na fb, to że po jakimś czasie były bany to nic wielkiego, zastanawia mnie jednak jak ominąć jakieś zabezpieczenie które nie daje mi zakładać nowych kont. Zmiana IP nic nie daje czyszczenie przeglądarek również lipa ;/

No właśnie ja jak zakładam nowe konta to musze zweryfikować nr. tel, nie wiem może odkup od kogoś konta za jakąś przysługę czy coś albo kasę ja teraz będę się czaił na karty SIM Smile


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - siuvax - 15-02-2014 12:15

cokiee moge miec pare pytanek?
Jesli chodzi o FB to rozumiem ze chodzi o komentowanie? Robisz to przez jakies proxy? Czy po prostu eksploatujesz jedno konto az otrzyma bana? Smile
Czy moze bardziej chodzi o reklame na roznych FP?


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - Symbian - 15-02-2014 12:24

Cytat:Skoro już pojawił się temat fb... Zakładałem ze swojego komputera dosyć dużo kont na fb, to że po jakimś czasie były bany to nic wielkiego, zastanawia mnie jednak jak ominąć jakieś zabezpieczenie które nie daje mi zakładać nowych kont. Zmiana IP nic nie daje czyszczenie przeglądarek również lipa ;/

Nie Chcę Cię martwić, ale na facebooku już nie zarobisz Lol jakieś 2 dni temu zablokowali mi nawet moje prywatne konto Lol Facebook ulepszył zabezpieczenia


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - cokieee - 15-02-2014 12:25

(15-02-2014 12:15)siuvax napisał(a):  cokiee moge miec pare pytanek?
Jesli chodzi o FB to rozumiem ze chodzi o komentowanie? Robisz to przez jakies proxy? Czy po prostu eksploatujesz jedno konto az otrzyma bana? Smile
Czy moze bardziej chodzi o reklame na roznych FP?

PewnieSmile
Komentuję jeden profil nic nie używał robie to ręcznie mam kilka kont (teraz już 2 Sad a wczesniej z 5) jeżeli na jednym koncie pojawia się insormacja że zbyt szybko komentuję idę na następne konto i tak dalej i dalej Tongue mam też FanPage ale tam jeszcze nie reklamowałem nic


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - siuvax - 15-02-2014 12:37

admini nie nadazaja za Toba? Big Grin

i jeszcze jedno pytanko... dodajesz gołe linki czy z jakims tekstem? I linki bezposrednio do programow fires czy przez skracacze linkow badz to stron zewnetrznych na ktorych sa linki (blogi, youtube itp.)?

Jeśli chodzi o mnie to w komentarzu podaje link do zewnetrznej strony na ktorej jest link do fires... Niestety konwersja na poziomie 0,8% :/

jak juz jestesmy w temacie to chcialbym cos dodac od siebie zeby nie bylo Wink . od wczoraj testuje wtyczke do firefoxa Best Proxy Switcher. Bardzo fajnie dziala. Mam stałe IP i po dodawaniu komentarzy z fikcyjnych kont miałem juz powiadomienia o spamie na moim normalnym profilu FP. A dzieki tej wtyczce mozna jednym kliknieciem zmienic IP w przegladarce na jakies darmowe proxy.


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - cokieee - 15-02-2014 12:42

Linki z tekstami i nie skracam