Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w serwisie Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wasze zarobki w serwisie Fires (/Temat-Wasze-zarobki-w-serwisie-Fires-81246)



RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - Danysuw - 31-01-2014 13:53

jaro... porownaj poprostu jego sygnature z zarobkiem i zastanow sie co tu nie gra Smile

PS: zapewne nie uzyles mózgu facepalm


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - jaro225 - 31-01-2014 15:13

Na stronie głównej w statystykach pokazują się zarobki do miesiąca wstecz.
Może ma zarobione parę groszy dalej jak miesiąc wstecz?
Poza tym z poleconych również doskakują PLN do sygnaturki..

Też mi powiesz, że jestem fejkiem, bo nie zgadza się z moją sygnaturką?

[Obrazek: tNmknqp.png]


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - mlodyyoker - 31-01-2014 15:54

Warto w to wchodzić ?


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - jakuba - 31-01-2014 15:55

(31-01-2014 15:54)mlodyyoker napisał(a):  Warto w to wchodzić ?

Zależy czy wypłacą^^


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - kukukukurydza - 31-01-2014 18:24

Nie piszcie takich głupot o fejkach. W sumie to nie dobrze jest za dużo umieć bo tylko się nabiera podejrzeń. Jakbym sam nie umiał podrabiać takich dowodów to nie miałbym cienia wątpliwości, problem jest taki że praktycznie każdy może zrobić takiego SS w kilka minut nie korzystając z programu do obróbki grafiki (wystarczy screen SHU by zrobić SS) i nikt z forumowiczów się nie zczai (wszystko trzeba robić z głową). Idąc dalej tym tropem wstawianie SS nie ma sensu bo każdy może każdego posądzić że to FAKE! To samo tyczy się sygnaturki którą też w banalny sposób można sfałszować Wink

Sądzę jednak że jeśli już ktoś wstawia SS to nie po to aby resztę zrobić w wała tylko wstawia treści zgodne z prawdą Wink


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - mlodyyoker - 01-02-2014 23:31

kukurydzo, jeśli posiadasz Google Chrome, wystarczy zbadać element i już cyferki się zmieniają wedle uznania : )


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - kukukukurydza - 01-02-2014 23:56

(01-02-2014 23:31)mlodyyoker napisał(a):  kukurydzo, jeśli posiadasz Google Chrome, wystarczy zbadać element i już cyferki się zmieniają wedle uznania : )
Dzięki że mnie uświadomiłeś. Moje życie nabrało sensu... facepalmfacepalmfacepalm Przecież mówię że takie coś może zrobić każdy w kilka minut korzystając wyłącznie z screen SHU lub czegoś innego by zrobić screena cała reszta tak jak mówisz.


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - sh4kr - 01-02-2014 23:59

Nie trzeba mieć Google Chrome.


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - Symbian - 02-02-2014 00:10

Przypominam że to jest dział do chwalenia się zarobkami ! Lol
Gdzieś tam z jutuba
[Obrazek: m72hcw.jpg]


RE: Wasze zarobki w serwisie Fires - ventopolska - 02-02-2014 00:47

(30-01-2014 17:38)Danysuw napisał(a):  @UP

Jedziesz fejkiem, matma sie klania Smile

Niecale 10zl wpadlo jak narazie

Hhahahahahaha.. Uwielbiam takich dzieci Smile Dowiedz się coś o serwsie a potem komentuj Smile