Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Programy Fires - Propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Nowe Programy Fires - Propozycje (/Temat-Nowe-Programy-Fires-Propozycje-81244)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - alizen - 29-12-2013 16:58

jakiś bon na 1000zł na kosmetyki albo coś podobnego dla dziewczyn


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - jagan - 30-12-2013 14:02

Bilety na jakieś koncerty dla gimbusiarstwa, one direction, bieber itd. bony na benzynę, ciuszki, mc, kfc itd.
Prócz tego live stream bardzo dobra opcja! Smile


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - gawciu - 30-12-2013 23:00

Kreator filmów wideo,polegałby na tym,że można dodać miniaturkę , lub kilkusekundowy początek odcinka,bardziej wiarygodne i leady wpadałyby jak szalone,jak już ktoś wcześniej wspomniał ustawienie czasu "trwania" . Następne lajki do zdjęć na fb , są różne konkursy na Facebooku,że wygrywa komentarz z największą ilością lajków
Bony na wszystko co się da zaczynając od żarcia po ciuchy . Internetowa telewizja "za darmo" HBO,Canal+,Eurosport itd. Pozdrawiam


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - jaro225 - 30-12-2013 23:27

@up
O jaką miniaturkę Ci chodzi?
Można dodać poster do filmu, podając link do obrazka.
Chociaż ustawienie czasu "trwania" nie jest głupim pomysłem Smile.


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - TastemanPL - 31-12-2013 16:00

Ponowie. RP do Lola gimbusów nie brakuje


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - gawciu - 31-12-2013 16:04

Lepszy pomysł,zamiast samego RP , jest wiele więcej gier , w które grają gimbusy,dlatego moja następna propozycja nowego programu to PaySafecard 20PLN Smile


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - TastemanPL - 31-12-2013 22:05

Proszę was o możliwość redukcji czasu w VideoPlayer


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - casualsprojects - 31-12-2013 22:50

Otóż to, ja również,
bo słabo, skoro wiadomo że filmik powinien być krótki a na playerze widnieje 1:45:30
i leadow brak, chociaz viewsy sa Sad


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - sh4kr - 01-01-2014 12:35

Myślę, że tak:
Klucze do gier na Steam to byłoby coś i na tym można byłoby zarobić najwięcej. Widze, jak rozchodzą się giftcode do Minecrafta, jak świeże bułeczki pomimo, że program jest stary.
Klucze do CS: Source albo Global Offensive, może klucze do jakiegoś CoD'a, coś w ten deseń.


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - dawid327 - 02-01-2014 11:02

darmowe bonifikarty do MC / KFC