Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Programy Fires - Propozycje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Nowe Programy Fires - Propozycje (/Temat-Nowe-Programy-Fires-Propozycje-81244)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - badii - 23-02-2014 21:47

"Sprawdź kto Cię podgląda na Facebooku" dałoby radę?


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - ksomix - 24-02-2014 20:34

A co powiecie na odświeżenie starych programów?? Chodzi o to, żeby zmienić sam design niektórych programów, ponieważ dużo osób jest wzrokowcami i jak zobaczy inne chociażby kolory to będzie większa szansa na lead'a z tego względu, że może mu się wydawać, że wchodzi na inną stronke, a nie na taką, na której już został oszukany. Smile
Co Wy na to?? Jeśli padł już taki pomysł to przepraszam za spam.


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - szamus200 - 24-02-2014 20:37

Jeśli osoba raz już się zapisała do subskrypcji to drugi raz już nam nie zaliczy leada.


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - ksomix - 24-02-2014 20:40

Aha, to tego niestety nie wiedziałem, dzięki za szybką odpowiedź Smile


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - kukukukurydza - 24-02-2014 21:37

Nie oznacza to że nie można opcji powtórzyć na innym numerze do subskrybcji ;D Drobny lift programu i gotowe.


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - noker1122 - 24-02-2014 22:01

Ja proponuje dodać Lokalizator v3 ze stawką 11 PLN jak na plikach v2


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - Squnek - 24-02-2014 23:32

Podgldaj innych w kamerce.


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - jaro225 - 25-02-2014 08:49

(24-02-2014 21:37)kukukukurydza napisał(a):  Nie oznacza to że nie można opcji powtórzyć na innym numerze do subskrybcji ;D Drobny lift programu i gotowe.

Zawsze można dać nową subskrypcję, tak jak jest w przypadku Szpiega SMS.
Nie ukrywam, że nowe landing page duuużo by dały Wink


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - dev1981 - 26-02-2014 14:52

Opcje edycji wyglądu dla programów takich jak giftcody w minecraft (i np. zmiany licznika ilości kodów itp)

pomysły nowych programów jakie wpadły mi do głowy:

- Sprawdź czy zrobili Ci zdjęcie (fotoradar) - wpisujemy np nr. rejestracyjny pojazdu(takie fake), po wpisaniu numeru rejestracji pokazuje Ci że zrobiono zdjęcie w ... <miasto które wykryje po ip - bardziej wiarygodne niż losowe miasto) (skrypt który pobiera z adresu ip klienta jego położenie - widziałem takie coś w sieci). Teraz trzeba wysłać sms'a, żeby pokazało kwotę mandatu, wykroczenie, datę, zdjęcie - według uznania. o tutaj to było: http://zaszybko.pl/index.php?go=baza (dobra nisza O_o)
- Generator żetonów showup.tv ;p
- Darmowe konta premium na znanych portalach erotycznych ^^
- Usuń komuś konto YouTube - podaj nazwę, wyślij sms'a... (;o)
- Facebook (jak i wszystkie inne portale społecznościowe) - podaj kogoś login, wyślij sms'a aby dostać jego hasło (myślę, że gimby się na to złapią)
- GG - podaj kogoś numer, wyślij sms'a aby dostać jego hasło
- Podobne jw. z kontami pocztowymi (lista wyboru najpopularniejszych np. wp, interia itp)
- Darmowe RiotPoints (lol), wybierz serwer i podaj nick...
- Darmowe Yangi (Metin2) -|-
- Darmowa Adena (Lineage2) - serwery oficjalne (pl,rus,itp)
- Darmowy Gold (Wow) - ...
- Darmowy Gold (Diablo 3) - ...
- Cd-key Diablo 3 za free - ...
- Co do gier online / via www - podaj kogoś login/e-mail, wyślij sms -> dostaniesz hasło
- Generatory gotówki do gier via www - podaj nick...
- Połączenie się z jakimś PC (coś typu teamviewer), znając jego ip (dobry fejk), połącz (wyślij sms;p)
- Doładowania konta (orange,plus itp)
- Darmowe minuty do wszystkich sieci (nawet za granicą)
- Darmowy internet orange
- GTA 5 beta klucze
- 1000 like na FB / subów na yt - podaj nazwe konta, wyślij płatny sms i czekaj? (heh ja to mam pomysły;D)
- Promocja cd-key'e Windows <wersja> (nie wiem czy to dobry pomysł)


Niektóre mogą się wydawać abstrakcyjne i śmieszne ale w sieci jest dużo naiwnych Wink


RE: Nowe Programy Fires - Propozycje - Eurolean.pl - 26-02-2014 14:57

Cytat:- Generator żetonów showup.tv ;p
To by było dobre Smile