Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam bardzo dobre konto na darkwarez - tanio + gratis PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam bardzo dobre konto na darkwarez - tanio + gratis PPA (/Temat-Sprzedam-bardzo-dobre-konto-na-darkwarez-tanio-gratis-PPA-81238)



Sprzedam bardzo dobre konto na darkwarez - tanio + gratis PPA - Believe - 04-12-2013 17:44

1.Nazwa przedmiotu : konto na darkwarez.pl
2.Opis przedmiotu : Mam do sprzedania konto na darkwarez.pl - idealne do dodawania uploadu. Dodatkowo za darmo dorzucam konta na serwisach PPA: Sharebay - na koncie jest 6.55$ oraz na Firecash - na koncie 0.97$ i 8434 pkt, które można wymienić na ciekawe nagrody (z takim stanem pkt można wybrac jedną z 11 nagród).

Status: Legendarny
Ranga: Vip + Super Vip
Staż: konto stworzone ~2800 dni temu, czyli początek istnienia darkwarez
Posty: 5000-6000, w tym liczba linków: ~3000
Diamenty: 9
Poziom konta: 4
Pochwały za pomoc (zielone): 100-200
Pochwały za linki (niebieskie): 100-200
Ostrzeżenia: brak
Zakaz Pisania: brak
Dodatkowo:
- nienaganna opinia wśród zwykłych użytkowników/uploaderów,
- za czasów kiedy sam wrzucałem linki dla zarobku było sporo pobrań,
- konto możesz zabezpieczyć swoim telefonem, bo ja konta nie zabezpieczałem, e-mail również można zmienić bez problemu.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : pw na forum, potem można przejść na GG
5.Cena : 35 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Tylko na konto bankowe


RE: Sprzedam bardzo dobre konto na darkwarez - tanio + gratis PPA - Believe - 07-12-2013 18:11

Zmniejszam cene do 35zł + do wyboru jeden z poniższych gratisów:

1. Konto na FireCash z 0.97$ na koncie i 8434 pkt, które można wymienić na ciekawe nagrody (z takim stanem pkt można wybrac jedną z 11 nagród) oraz konto na ShareBay ze stanem konta: 6.55$
2. Konto na Catshare - na koncie 3.80zł (tutaj codziennie pare groszy wpada oraz EgoFiles ze stanem 7.71zł
3. Można samemu wybrać .

Kontakt: PW lub GG: 8521999 (pisać nawet jak jestem niedostępny)


Sprzedam bardzo dobre konto na darkwarez - tanio + gratis PPA - surfer0700 - 22-01-2014 03:48

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.