Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak uruchomic VPS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jak uruchomic VPS? (/Temat-Jak-uruchomic-VPS-81234)



Jak uruchomic VPS? - dawkos23 - 04-12-2013 16:42

Kupiłem VPS na bermanhosting.com, aktywowali mi i jak mam zaczac z niego korzystac teraz? Jak uruchomic?

Pozdrawiam Smile


RE: Jak uruchomic VPS? - PanCaro - 04-12-2013 21:59

Pierwsze pytanie: po co kupiłeś VPS? Smile co chcesz trzymać? Smile


RE: Jak uruchomic VPS? - dawkos23 - 04-12-2013 22:31

(04-12-2013 21:59)PanCaro napisał(a):  Pierwsze pytanie: po co kupiłeś VPS? Smile co chcesz trzymać? Smile

chce nabijac kredyty do enhanceviews, u2bviews, syv, amf i hitleap Smile


RE: Jak uruchomic VPS? - PanCaro - 04-12-2013 22:51

z VPS nie korzystałem jeszcze nigdy i nie wiem jak tam i co jest xD ale zorientuj się czy posiadasz PHP. Pliki możesz wgrywać przez jakiś program typu Filezilla lub Total Comander.


Odp: Jak uruchomic VPS? - piotruss96 - 04-12-2013 23:02

Zapewne dostales jakies dane do logowania
Zdalny pulpit albo do ssh
Co do zdalnego pulpitu masz w windowsie taki prograam wklepujesz dane i masz Smile
Co do ssh jest to poslugiwanie sie komendami co na poczatku jest bardzo ciezkie i warto zainstalowac srodowisko graficzne i vnc ;p

Tapniete z Sony Xperia T ;p