Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
VPS na 5 dni - Linux i Windows - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
VPS na 5 dni - Linux i Windows (/Temat-VPS-na-5-dni-Linux-i-Windows-81221)

Strony: 1 2


VPS na 5 dni - Linux i Windows - aero2 - 04-12-2013 11:19

Wchodzimy na stronę https://centrum.axfone.pl/zamow-serwer-wirtualny.html klikamy Kontynuuj zamówienie i wybieramy najlepsze parametry naszego testowego VPS.
[Obrazek: kKp6cic.png]
Dalej w Informacje o płatnościach podajemy dane, mogą być fake, ale numer telefonu musi być działający.

Klikamy Kontynuuj zamówienie zatwierdzamy regulamin zaznaczając kwadracik i znów klikamy Kontynuuj zamówienie.

Teraz przyjdzie kod weryfikacyjny na numer który podaliśmy, wpisujemy go i aktywujemy zamówienie.

Za chwilę na nasz mail przyjdzie Nazwa użytkownika i Hasło logujemy się do panelu kontrolnego VPS https://vm.axfone.eu/

Oczywiście logując się czy też w ustawieniach w panelu kontrolnym VPS możemy wybrać język Polski.

Teraz klikamy zielony przycisk VNC i widzimy jak nam się instaluje system w oknie QEMU, jak już pojawi się ekran logowania, klikamy w oknie u góry Send Ctrl-Alt-Del, otrzymamy hasło pierwszego logowania na numer który podaliśmy wcześniej, wpisujemy zmieniamy na swoje i cieszymy się darmowym VPS na 5 dni z 5 TB transferu danych.Wink



RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - UmCyK - 04-12-2013 11:29

Dzięki.


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - nokira - 04-12-2013 16:15

Wielkie dzieki przyda się na pewno Wink wieczorem zrobie tam sobie konto.


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - matek697 - 05-12-2013 09:31

Zalogowałem się i nie widzę żadnego "zielonego przycisku VNC" mało opcji w tym panelu (w sumie to żadnej) a na liście serwerów mam "Brak serwerów VPS"


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - UmCyK - 05-12-2013 09:37

Serwer podziałał pare godzin i takie info.

Dear customer,

because of providing false information when registering a server testing was stopped.

Best regards

Axfone


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - jannowak - 05-12-2013 11:08

(05-12-2013 09:31)matek697 napisał(a):  Zalogowałem się i nie widzę żadnego "zielonego przycisku VNC" mało opcji w tym panelu (w sumie to żadnej) a na liście serwerów mam "Brak serwerów VPS"
Musisz poczekać 20-30 min


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - matek697 - 05-12-2013 12:42

Nie polecam jednak na fake dane, mi zablokowali


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - nokira - 05-12-2013 20:14

Oczywiśćie, że zablokowali ;p Przecież i tak nikt z nas im nie zapłaci ;D


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - Stalmer - 05-12-2013 20:17

Pewnie zobaczyli, że nagle zaczęło przybywać wiele osób z fake danymi to zaczeli bardziej kontrolować ;/
Przed dodaniem poradnika vps'y na fake dane trzymały mi średnio 3-4 dni smutny


RE: VPS na 5 dni - Linux i Windows - nokira - 05-12-2013 23:29

Ogólnie tutaj działa mi tylko tunesbarre. Surf-fenka i dead surf coś nei działają ;/