Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress problem (/Temat-Wordpress-problem-81203)



Wordpress problem - Zloty - 03-12-2013 21:57

Witam

Przeniosłem domenę na inny hosting i mam problem
Używałem wtyczki easyrotator do zdjęć w postach.
Była fajna i bardzo mi się podobała lecz po przenosinach domeny na inny hosting musiałem z niej zrezygnować ponieważ zwyczajnie nie działała.
Był jakiś problem z dostępem do plików wp-content/Uploads

Postanowiłem że zainstaluje inną wtyczkę do wyświetlania obrazków w postach
Wrzucam ją do wordpressa i wyskakuje komunikat błędu

Nie można utworzyć katalogu „uploads/2013/12”. Czy WordPress ma uprawnienie do zapisu do katalogu nadrzędnego?

Więc problem ten sam przy 2 wtyczkach.
Próbowałem inne i to samo.

Kompletnie nie wiem co jest grane.
Stoję w miejscu i kwiczę Sad

Total Commanderem przydzieliłem prawa tym katalogom.
Dałem aż 777 dla pewności ale niestety nadal nie działa.
Napisałem do hostingu i oni potwierdzili że pliki mają takie prawa.

Może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził to prosiłbym o pomoc Smile


RE: Wordpress problem - Rzeziu - 03-12-2013 22:00

Może spróbuj ręcznie stworzyć takowy folder przez Total commandera i ponownie zainstalować wtyczkę.


RE: Wordpress problem - Zloty - 03-12-2013 22:02

Już próbowałem Smile
Usunąłem i stworzyłem ponownie folder i dałem prawa 777.
Instalowałem różne wtyczki które do działania potrzebują folderu uploads i niestety nie działają ponieważ nie mają prawa do niego Sad


RE: Wordpress problem - Gimli - 04-12-2013 18:17

spróbuj użyć innego klienta FTP niż total commander, kiedyś miałem podobny problem i zainstalowanie innego programu i wysłanie nim plików pomogło


RE: Wordpress problem - PanCaro - 04-12-2013 22:24

Polecam FileZilla jeśli instalujesz na prywatnym kompie. bo FileZilla ma lukę i można wyeksportować hasła/dane ftp kont.


RE: Wordpress problem - Zloty - 05-12-2013 20:16

Poradziłem sobie z problemem
Przeniosłem domenę na inny hositng i zapomniałem zmienić ustawienia w "Ustawienia=>Media" tam musiałem podać miejsce gdzie przechowuje obrazki

To wszystko Smile
Mam nadzieje że przyda się osobom które będą mieć w przyszłości taki problem Smile


RE: Wordpress problem - Zloty - 06-12-2013 16:52

Temat do zamknięcia Smile