Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zniknięcie kości ramu w serwisie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zniknięcie kości ramu w serwisie (/Temat-Znikniecie-kosci-ramu-w-serwisie-81174)



Zniknięcie kości ramu w serwisie - Scoobyx - 03-12-2013 17:17

Jakiś czas temu oddałem do serwisu laptopa, ponieważ miałem usterkę tzw. "black screen". Naprawili mi pierwszy raz laptopa, wszystko było ok, ale po jakimś czasie znów zrobiło się to samo, więc oddałem im kolejny raz tego laptopa. Tym razem na naprawę czekałem, aż 4 miesiące! W piątek odebrałem szczęśliwie laptopa. Zajeżdżam do domu, włączam go i co się okazuje? Brakuje jednej kości ram 2GB. W sb serwis nie pracował, więc nie miałem jak do nich zadzwonić, a tym bardziej iść, bowiem jest oddalony o ~30 km. Dzwonię do nich wczoraj i mówię, żeby poszukali, obsługa miała oddzwonić, nie oddzwoniła. Dzisiaj dzwonię 2 raz i co się okazuje? Nie ma tej kości. Moje pytanie brzmi, co mam teraz zrobić, żeby mi to zrekompensowali? Na pewno im tego nie odpuszczę, nie dość, że czekałem tyle czasu na naprawę, to jeszcze teraz laptop chodzi wolno, jak wół.


RE: Zniknięcie kości ramu w serwisie - barto - 03-12-2013 18:02

Scoobyx, sprawa jest niemalże z góry przegrana... chyba że serwis ma monitoring, oddawałem w życiu 3 razy kompa do naprawy i u mnie mieli. Poza tym co to za serwis który naprawia kompa tyle czasu ? ? To przecież parodia aby tyle to trwało !


RE: Zniknięcie kości ramu w serwisie - Scoobyx - 03-12-2013 18:05

Po prostu źle trafiłem :|


RE: Zniknięcie kości ramu w serwisie - Albercik - 03-12-2013 19:47

Zadzwoń do któregoś i spytaj, powinni udzielić stosownych informacji lub podjąć kroki:

Dla ochrony praw konsumentów powołane zostały następujące instytucje:
· Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji
· Rzecznik Praw Konsumenta
· Inspekcja Sanitarna
· Inspekcja Handlowa
· Inspekcja Weterynaryjna
· Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
· Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Konsumentów
· Federacja Konsumentów
· Stowarzyszenie Konsumentów Polskich