Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupiliście już swoje LTC ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Litecoin (/Forum-Litecoin-375)
+---- Wątek: Kupiliście już swoje LTC ? (/Temat-Kupiliscie-juz-swoje-LTC-81159)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - Meloman - 15-07-2015 14:14

(15-07-2015 14:03)CraftRidersPL napisał(a):  @up
Mówisz że warto trzymać w portfelu waluty, ale to chyba nie jest dobry pomysł, gdyby na ten przykład Unia Europejska uznała kryptowaluty za nielegalny środek płatniczy? Dodatkowo nie wiesz, nikt nie wie jak potoczą się losy BitCoina, według mnie trzymanie zamrożonych pieniędzy w BTC to marnotrawstwo, zainwestuj w coś, stwórz firmę - pieniądz robi pieniądz a leząc nic nie osiągniesz...
Właśnie to jest inwestycja. Nie wiesz czy za tydzień Bitcoin nie będzie warty 10.000$, czy 10$. Co to za beznadziejne gdybanie, ciekawe jak mają zabronić kryptowaluty w calusieńkiej UE facepalm
W chinach też niby Bitcoin jest zakazany i co? I to że chińczyki ten cały rynek najbardziej pompują, ale jakim cudem skoro jest zakazane, no ciekawe.


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - CraftRidersPL - 23-07-2015 11:06

szansa że litecoin odniesie taki sukces jak Bitcoin jest nikła, według mnie inwestycja w kryptowaluty których są teraz dziesiątki jest jak lotto, szansa że trafisz jest minimalna Smile

No i nie mówię nikomu w co ma inwestować, forum jest do wymieniania się pomysłami/przemyśleniami/informacjami, i ja to robię - nikt nie zna kursu, a kryptowaluty mają to do siebie że największym czynnikiem jest popyt Wink
Nie krytykuje inwestycji, po prostu wyrażam swoje zdanie - jest bardzo czasochłonna/ryzykowna


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - SKYller - 27-07-2015 22:43

Mam pytanko, 500 000litoshi = 0.05ltc?


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - pankokosik - 27-07-2015 22:56

500,000 litoshi to 0.005 ltc


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - SKYller - 27-07-2015 23:00

(27-07-2015 22:56)pankokosik napisał(a):  500,000 litoshi to 0.005 ltc

Jesteś pewien na 100%?


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - patryk006 - 27-07-2015 23:38

1 litoshi = 1*10^-8


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - GPlayer - 01-08-2015 17:03

Sprzedaje ktoś LTC ? Potrzebuję małą ilość. Cool


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - 8gruzin8 - 02-08-2015 21:06

ktoś mnie tam wczesniej strofował wiec się do tego odniosę. Inwestowania w jakiekolwiek waluty nie jest zakazane. Założenie firmy to świetny pomysł, ale dla tych którzy dopiero chcą zacząć coś zarabiać, a jak ktoś już ma założoną firmę i ma trochę kasy odłożonej to myśli gdzie lokować tą kasę aby zyskać jeszcze więcej. Ten temat jest o kryptowalutach wiec o nich tu gadamy. Mało kto rozumie ich potencjał. To jest przyszłość i tyle w temacie. Popatrz co o kryptowalutach mówią najbogatsi ludzie świata. Ich wizje są niesamowite - warto ich posłuchać.
Pożyjemy zobaczymy. Ja jestem pozytywnie nastawiony.


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - KenkyushaKamil - 02-02-2016 22:17

Krypto waluty są jak papierki. i
Ludzie im tylko nadają wartość
Za bitcoiny czy za litcoiny można kupić złoto jak za każdą inną walutę.


RE: Kupiliście już swoje LTC ? - karolsw2 - 26-02-2016 19:32

Zbieram LTC z faucetów. Może kiedyś będą coś warte.. ;p