Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
goraca prosba dla majacych serce ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: goraca prosba dla majacych serce ;) (/Temat-goraca-prosba-dla-majacych-serce-81152)



goraca prosba dla majacych serce ;) - cenzura0 - 03-12-2013 10:43

Witajcie mam taka goraca prosbe. Do 15 grudnia potrzebuje zarobic Okolo 80 zl na prezent dla dziewczyny. I tutaj mam prosbe do kogos kto moglby sie podzielic pomyslem jak to zrobic, czy to jest wogole wykonywalne? W tygodniu moge pracowac 2-3 h dziennie a weekendy mam wolne czyli moge je poswiecic na zarabianie. Moglby ktos na pm podzielic sie sposobem na zarobek jakas nisza, chociazby wygasla? Do 15 wychodzi ze musialbym zarobic okolo 6zl/ dzien. Dam rade to wykonac? Jakie programy schodza teraz najlspiej? Jest ktos na tyle pomocny zeby podzielic sie sposobem?


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - milly93 - 03-12-2013 10:47

Sama jestem w tym kiepska, ale polecam w weekendy spamować meczami w livestreaming, na stronach sportowych. Najlepiej moim zdaniem wrzucać linki na polskie strony dotyczące jakiegoś klubu sportowego np fcb24.com i takie tam.


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - cenzura0 - 03-12-2013 10:51

Z tego co czytalem to easysub nie placi teraz wiec chcialbym zaczac zarabiac raczej na fires gdzie jest stawka 3zl


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - GoodLecki - 03-12-2013 10:56

A co z dziewczyną skoro chcesz cały czas poświęcić na zarabianie w tym czasie Smile
Powiedz co potrafisz a powiem ci jak zarobić ? Smile
Na teraz proponuje roznoszenie ulotek , przejście sie po posesjach czy jakiejs pomocy nie potrzebują przy sprzataniu podwórka np. zbliżaja sę święta dużo osób robi porządki, przejdź sie do marketów, teraz tez jest zwiększone zatrudnienie opcji masz wiele Smile


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - elbowndg - 03-12-2013 12:11

Serio masz zarobić zaledwie 80zł w 2 tygodnie i szukasz pomocy, przecież wystarczy wybrać się i poroznosić 2 dni po 5h ulotki ;x Zaoszczedzisz czas i pieniądze będą pewne :/
Tak jak kolega mówi przejdź się do marketów, zaczyna się sezon świąteczny w zasadzie już się zaczął, markety mają już świąteczne gazetki i w tym czasie szukają wiecej roznosicieli ulotek niż zwykle.


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - m4t0sh - 03-12-2013 15:13

(03-12-2013 12:11)elbowndg napisał(a):  Serio masz zarobić zaledwie 80zł w 2 tygodnie i szukasz pomocy, przecież wystarczy wybrać się i poroznosić 2 dni po 5h ulotki ;x Zaoszczedzisz czas i pieniądze będą pewne :/
Tak jak kolega mówi przejdź się do marketów, zaczyna się sezon świąteczny w zasadzie już się zaczął, markety mają już świąteczne gazetki i w tym czasie szukają wiecej roznosicieli ulotek niż zwykle.
kiedys roznosiłem i wypłaty był co miesiąc więc do 15 raczej kasy nie dostanie


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - kazik0o - 03-12-2013 17:31

tak jak wyżej, bierzesz linki z stream i wchodzisz na jakies strony klubowe lub artykuły, albo np plik2 wbijasz na strony plotkarskie i z tekstem ala patrzcie co sie jej stalo czy cos i 6zł napewno wyciagniesz na dzien. Tylko dobry tekst daj, nie taki co ci podałem ja tylko swój jedyny i taki co bys sam to łyknoł, tylko nie rozkazuj ludziom np. wez i pobierz to, tylko podpuść ich żaby samy chcieli wjeść


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - mmeelloonn - 03-12-2013 18:23

Niestety tutaj nikt Ci niszy nie poda


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - callbux - 04-12-2013 17:42

witaj, chętnie pomoge, rozumiem sytuacje, daj mi na pw swoj gg, bo od 10 postow moge wysylac prywatne wiadomosci.


RE: goraca prosba dla majacych serce ;) - cenzura0 - 05-12-2013 14:22

@callbux napisz na gg 243700 bo tez nie moge pisac