Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon polecacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon polecacie ? (/Temat-Jaki-telefon-polecacie-8113)

Strony: 1 2


Jaki telefon polecacie ? - Mozzilek - 03-06-2010 14:48

Witam.

Aktualnie posiadam telefon Nokie 5130 [ dane techniczne ] ale chciałbym ją zamienić w komisie na coś nowszego.

Telefon mam już 6-ty miesiąc, mam do niego pokrowiec i jest założona specjalna folia ochronna 2 warstwowa z poliwęglanu na wyświetlacz i mam oczywiście wszystko co było przy kupnie:
-pudełko
-kabel USB
-karta pamięci
-gwarancja
-ładowarka
-i inne papierki

W komisie wycenili go na 180-190zł. Nie będąc rozrzutnym szukam telefonu do 300zł [mój telefon + dopłata].

Co mi polecicie ?


RE: Jaki telefon polecacie ? - Tomek - 03-06-2010 14:52

lg cookie jest spoko


RE: Jaki telefon polecacie ? - SZAFI - 03-06-2010 16:07

zgadzam sie z panem wyżej ten LG może ci wystarczać Big Grin


RE: Jaki telefon polecacie ? - pkrecik6 - 03-06-2010 19:31

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! nie ten szajs nie LG Cookie .
Ja kupiłem cookiego moja koleżanka ma go i po 1 zjebany po 2 zjebany po 3 chujowy moją koleżankę już wkurwiona i ona już chce zmienić a co do mnie to nie powiem jedyny plus tu to że ma standardowe bajerki czyli odtwarzacz mp3 radio kalkulator paint itp. te gówn ale, ekran dotykowy straszny musisz nasisnąć aby ci zajarzył o co chodzi np. przy pisaniu esa musisz poprostu normalnie nacisnąc a w dotykowych w reszcie z kilkoma takze wyjatkami wystarczy ze musniesz a juz masz napisana literke cyferke lub co kolwiek . po 2 nie ma flasha aparat niby 3.0 megapiksela ale jakościowo nie jest rewelka. głośnik niby głośno gra ale co jak reszta jest zjebana wejscie od boku to tragizm jak słuchawki masz to chowając do kieszeni u jeansow i wyjmując musisz uważac aby tego nie wyjąć . Nie jestem ekspertem ale teraz za cene około 480 zł jak dobrze zrozumialem ze 300 zł i za twoj telefon 180 - to ja ci polecam sony ericson c901 sam na niego poluje w sensie chce kupic najlepiej w plusie jako mix ale na razie nie ma jak do końca roku nie będzie to wypłacam kaske z paypala i idę normalnie kupić. Nie ma on dużo negatywów z resztą sam poczytać możesz.:
http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/c901/opinie/
i dane techniczne
http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1506#
ale nie tylko ten jest wiele ytelefonow ktore sa dobre mozesz je kupic w takie cenie jaka chcesz wydać ale błagam nie LG KP500 Cookie.


RE: Jaki telefon polecacie ? - SupeRLokeR - 03-06-2010 19:37

Ja bym ci polecil samsunga corby
aktualnie mam aville[taki sam soft ale drozsza] i smiga pieknie


RE: Jaki telefon polecacie ? - Sony_st - 04-06-2010 16:21

Nokia e51 Smile polecam wszystko co potrzeba Wink


RE: Jaki telefon polecacie ? - Mozzilek - 04-06-2010 20:38

Dzieki za propozycje ale jeszcze sie zastanawiam miedzy 3-ma nokiami

Powiedzcie która waszym zdaniem lepsza

Nokia 5230
Nokia 5530
Nokia 5800


RE: Jaki telefon polecacie ? - Zythus - 04-06-2010 20:50

Nokia E61i
Niby cegła, niby kalkulator, ale ma świetne funkcje i spoko wszystko.
Luknij na mgsm.pl
Wymiary mogą przeszkadzac ale mi akurat nie


RE: Jaki telefon polecacie ? - Grabowkers - 04-06-2010 22:29

(04-06-2010 20:38)Mozzilek napisał(a):  Dzieki za propozycje ale jeszcze sie zastanawiam miedzy 3-ma nokiami

Powiedzcie która waszym zdaniem lepsza

Nokia 5230
Nokia 5530
Nokia 5800
Oczywiście, że 5800 - 3.2 MPX + Carl Zeiss, WiFi, GPS.


RE: Jaki telefon polecacie ? - szulakaluble - 04-06-2010 22:29

Takie tamty sa troche bez sensu bo tyle opinii co uzytkowników i kazdy bedzie ci polecał taki ktory własnie posiada. Nawet jesli nie jest z niego do konca zadowolony....