Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu (/Temat-Hosting-linuxpl-com-zaplata-za-przekroczenie-transferu-81115)



Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - Zloty - 02-12-2013 20:17

Posiadam tam konto oraz posiadałem stronę www pod PPA.
Przekroczyłem transfer na hostingu i teraz hosting chce ode mnie o ile dobrze pamiętam 15 zł za przekroczony transfer.

Czy tak powinno być ??
Czy nie powinni mnie poinformować o tym że kończy się transfer i że muszę dokupić więcej aby strona działała??

Czy nie działa to na takiej samej zasadzie jak internet w komórce??
jeśli skończy Ci się transfer to drastycznie maleje do kilku kilo na sekundę ??

Proszę o pomoc w tej sprawie ponieważ pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją Sad

Dodam że hosting wyłączył mi stronę którą miałem od kilku miesięcy w linuxpl.com

Szkoda że prędzej nie poinformowali mnie o tym iż nie przyjmują stron PPA


RE: Hosting linuxpl.com - przymszyk - 02-12-2013 20:36

Jeżeli mają w regulaminie, że mogą, to mogą Smile


RE: Hosting linuxpl.com - Admin - 02-12-2013 21:32

Musisz zapłacić, 4 lata temu jak istniało jeszcze zarabiam.com mieliśmy podobnie, płaciłem za przekroczenie transferu na forum.
Dobrze że teraz nie mamy żadnych limitów imprezaimpreza


RE: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - PanCaro - 02-12-2013 23:22

Zloty - na drugi raz trzeba się orientować Tongue
ja zanim zakupiłem swoje usługi w linuxpl o wszystko wypytałem. Dodatkowo oszukali mnie na programie partnerskim. Ale dodatkowo wywalczyłem pewien bonus i jest OK z linuxpl - także się wyrównało.

na linuxpl nie możesz dokupić transferu. Z tego co pamiętam to masz dopuszczalne przekroczenie 1GB a następny GB to 3 zł czy coś takiego.


ja korzystam z linuxpl i hekko.

jeżeli chcesz zawsze możesz spróbować w hekko. tam możesz dokupować transfer i wyjdzie Cie to taniej o jakieś 30 zł.
w hekko mam ok. 18 stron na jednym koncie. także mogę polecić Smile


PS. jeżeli skorzystasz z hekko to prosiłbym o wpisanie pancaroweb w polecający Tongue Dziękuje Smile


RE: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - bcclicks - 02-12-2013 23:56

(02-12-2013 20:17)Zloty napisał(a):  Posiadam tam konto oraz posiadałem stronę www pod PPA.
Przekroczyłem transfer na hostingu i teraz hosting chce ode mnie o ile dobrze pamiętam 15 zł za przekroczony transfer.

Czy tak powinno być ??
Czy nie powinni mnie poinformować o tym że kończy się transfer i że muszę dokupić więcej aby strona działała??

Czy nie działa to na takiej samej zasadzie jak internet w komórce??
jeśli skończy Ci się transfer to drastycznie maleje do kilku kilo na sekundę ??

Proszę o pomoc w tej sprawie ponieważ pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją Sad

Dodam że hosting wyłączył mi stronę którą miałem od kilku miesięcy w linuxpl.com

Szkoda że prędzej nie poinformowali mnie o tym iż nie przyjmują stron PPA

A nie było wiadomości w panelu hostingu tam jest o ile się nie mylę directadmin. Wiadomości masz na pasku nad transferem i pojemnością konta. Nic tam nie pisał automat ??


RE: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - socialblur - 04-12-2013 11:30

Mogą tak zrobić i nie musza informować. Normalne, zarabiają na tym.


RE: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - PanCaro - 04-12-2013 12:04

linuxpl jest dobry ale jak ktoś jest zorientowany w temacie transferów, CPU, baz, opłat itp..

socialblur - i dlatego poleciłem hekko Tongue powiadomienia o wszystko dostaje się na maila. co 3, 5, 7, 14 dni przychodzi mail ze trzeba zapłacić czy co 80% itp przychodzi ze jest transfer wykorzystany i nie trzeba o tym pamiętać tylko patrzysz na pocztę i wiesz co się dzieje na hostingu.


RE: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - socialblur - 04-12-2013 12:18

Ja mam dhosting gdzie nie ma limitów transferu na wszystkie proste strony bez streamingu video powinno być ok, więc dziwie się że ludzie wchodzą jeszcze w takie układy z limitami


RE: Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - Zloty - 06-12-2013 16:55

Dziękuje za odpowiedzi.
Zapłacę im za wykorzystany przeze mnie dodatkowy transfer i kończę z nimi przygodę.
Rezygnuje z ich usług ponieważ nie jest to hosting pod strony PPA.
Reputki dodane Smile

Temat do zamknięcia


Hosting linuxpl.com zapłata za przekroczenie transferu - Coristo - 06-12-2013 16:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.