Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta Facebook (/Temat-Sprzedam-konta-Facebook-81031)



Sprzedam konta Facebook - GoodLecki - 01-12-2013 20:13

1.Nazwa przedmiotu :Konta FB
2.Opis przedmiotu :Świeże konta facebook , 20 szt. mi zostało z zamówień
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW lub gg48205554
5.Cena : 1,25zł/szt.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Bitcoin, Litecoin lub wykonanie dla mnie oferty/usługi do wyboru
Jeśli by się tak zdarzyło że będzie parę chętnych osób a kont za mało sprzedaje temu kto zaproponuje najwięcej w pierwszej kolejności.Propozycje można dawać na Pw lub GG lub Tu

Co charakteryzuje moje konta:
1.Każde jest robione na innym IP typu anonymouse
-Wiele osób robi ten błąd że robi konta na tym samym ip zwiększając ryzyko bana, oni nie są głupi widzą to i mają mechanizmy do rozpoznawania tego, takie konta tez maja krótszą żywotność.
2.Każde konto posiada ładne foto i prawdziwe imię i nazwisko pasujące do zdjęcia
3.Każde jest zweryfikowane mailowo oraz telefonicznie
-Maile do rejestracji dostajesz na własność , numery telefonu na których były weryfikowane są zachowane dla ciebie jakby ci wyskoczyła kolejna weryfikacja (+10gr. za mój czas gdyby się tak zdarzyło)
4.Każdy profil jest w pełni wypełniony prawdziwymi realnymi danymi:
-szkoła
-studia ( w niektórych w zależności od podanego wieku)
-Miejsce pracy (w niektórych w zależności od podanego wieku)
-Miejsce urodzenia i miejsce zamieszkania (każde konto ma po dwa różne lokalizacje podane lub nawet trzy)
-Wszelkie daty kiedy zaczęta lub ukończona była:szkoła studia, praca i inne
-Dodane dodatkowe dane : gdzie osoba była, co odwiedziła,kiedy pokończyła itp w nie których dodane miejsca na mapie.
-każde ma też zaznaczone ulubione filmy,książki, programy telewizyjne, muzyka plus jeden post powitalny oraz miejsce obecnego pobytu na mapie.


RE: Sprzedam konta Facebook - GoodLecki - 03-12-2013 21:13

Zakończona posiadam jeszcze dwa konta z innego wątku wyżej.


Sprzedam konta Facebook - Magnus - 03-12-2013 21:21

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.