Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? (/Temat-Nadmiar-pieniedzy-na-telefonie-Wymiana-81019)

Strony: 1 2 3


Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - creativeD - 01-12-2013 17:30

Witam, chciałem zapytać w jaki sposób mógłbym wymienić pieniądze na kącie telefonu. Nie interesuje mnie żadne sms premium za 50% tylko przynajmniej żeby się zwróciło to 70%. Chodzi mi mniej więcej co najlepiej by się sprzedawało na allegro "chodzi mi o to że ktoś kupuje jakieś konto premium, vip, czy coś w tym stylu" i daje mi 70% ceny tego a ja wysyłam smsa z mojego telefonu.

Albo w co mogę zainwestować żeby się zwróciło?


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - R540 - 01-12-2013 21:04

W sieci plus można mieć konto bankowe plusa i można wydawać na jaki chcesz cel.Poszukaj tego w play też takie coś powinno byćWink


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - creativeD - 01-12-2013 21:08

Lecz ja mam Plusa, podaj dokładniejsze namiary.


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - AnnaKa - 02-12-2013 01:43

Jeśli masz możliwość wysłania sms za 7 zł (+VAT) ja Ci na PayPal wyślę 5 zł a zarobię 2 zł na tej transakcji. Możemy tak nieskończenie wiele razy jak chcesz . Pisz PW


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - Iquito - 04-12-2013 21:47

Dołączam się do prośby o dokładniejsze namiary na to konto bankowe plusa bo nie mogę znaleść. Podpisałem umowę na doładowania i chciał bym szybciej ją skończyć jak najmniej tracąc na tym Tongue


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - Takaon - 24-12-2013 16:03

O 70% to możesz Se pomarzyć... 1/3 to Tak takie transakcje daje nam DUKACIK.COM Wysyłacie sms za 6+ VAT i dostajecie 1.75zł

Ps. Jest to jedyny serwis jaki znam i wypłaca.


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - bolo9797 - 24-12-2013 16:05

Operator zabiera ~50% wiec jak ty chcesz 70 dostac ??


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - Lesek - 24-12-2013 18:51

jak mozna korzystac z czegos takiego jak dukacik lepiej dac podzwonic rodzinie, kupic jakies konto premium, wydac na pakiety... Jest wiele mozliwosci ale czy jest sens wyrzucania tych pieniedzy? Chyba ze ktos ma 2000 na koncie to spoko...


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - milek00 - 24-12-2013 19:11

Też mam nadmiar środków, których chciałbym się jakoś pozbyć. Chciałbym uzyskać chociaż 60%. Macie jakiś pomysł? AnnaKa o jakie smsy chodzi? Może się dogadamy? Niestety nie mogę wysłać PW.


RE: Nadmiar pieniędzy na telefonie-Wymiana? - Takaon - 24-12-2013 19:21

(24-12-2013 18:51)Lesek napisał(a):  jak mozna korzystac z czegos takiego jak dukacik lepiej dac podzwonic rodzinie, kupic jakies konto premium, wydac na pakiety... Jest wiele mozliwosci ale czy jest sens wyrzucania tych pieniedzy? Chyba ze ktos ma 2000 na koncie to spoko...

zawsze coś się zwróci...