Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulowane Zamówienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Anulowane Zamówienia (/Temat-Anulowane-Zamowienia-810)

Strony: 1 2


Anulowane Zamówienia - Jeppers - 09-01-2010 11:53

Witam Big Grin

Dziś budzę się rano , wbijam na pocztę i co się ukazuje moim oczom ?

Mail od Lockerz , ucieszony myślę ,że to potwierdzenie wysłania mojej nagrody , wchodzę i widzę :

[Obrazek: sadasvg.jpg]

Jeśli masz podobny przypadek pisz tutaj !!!

Pozdrawiam.


RE: Anulowane Zamówienia - haggard - 09-01-2010 11:55

Huhu skoda trochę. Jednak przynajmniej w styczniu powinieneś już z pewnością dostać zamówioną na styczniowym restocku nagrodę.

Mi tak samo anulowali z listopada, a w grudniu dostałem.


RE: Anulowane Zamówienia - Royside - 09-01-2010 11:57

Ty Jepi potwierdzenia nie dostałeś wogóle?

Ja dostałem to może mi nie anulują


RE: Anulowane Zamówienia - Jeppers - 09-01-2010 11:58

nie dostałem potwierdzenia , tylko wczoraj zabrali punkty i dziś rano ten mail.

No trudno , ale przynajmniej mam teraz "Czyste konto" w ich oczach i już się nie dowalą .


RE: Anulowane Zamówienia - johnny86 - 09-01-2010 12:31

no ja mam ten sam przypadek tylko ze nie robilem fake kont ani nic w tej sprawie dobrze ze to tylko 200 ptz


RE: Anulowane Zamówienia - Zythus - 09-01-2010 13:25

Mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie. Jeppers czitowałeś? :] Jak tak, to powiedz, bo mam nadzieję, że nie zabierają za kliknięcie w "Submit" parę razy punktów...


RE: Anulowane Zamówienia - Admin - 09-01-2010 14:16

przykra sprawa, ja jeszcze gorzej się czuje bo nie zamowiłem nic, a jak mi wymyślą powiadomienie, że niby miałem fejki czy coś to ptz pojdą się ...


RE: Anulowane Zamówienia - Jeppers - 09-01-2010 14:36

Zythus , oni mogli to tak przyjąć jako cheatowanie , ale osobiście nie miałem takich zamiarów , poprostu kumpel mialł buga na kontach i robił następne z mojego zapro.


RE: Anulowane Zamówienia - Karpik - 09-01-2010 19:39

Współczuje... Ja osobiście dostałem dziś:
Kod:
Congrats!  Your PTZ Place order has been approved.  Your PSP Need for Speed Shift - PSP will be shipped to you from our warehouse later this month.

Big Grin


RE: Anulowane Zamówienia - magducha999 - 14-01-2010 18:25

też mi anulowali zamówienie. zawet ten sam przypadek co aupptera tego wątku. również -425 ;////