Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ulubiony film , serial - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Ulubiony film , serial (/Temat-Ulubiony-film-serial-81)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ulubiony film , serial - freemen11 - 29-12-2009 21:27

Nie będę pisał wszystkichSmile. Seriale to zdecydowanie Dexter, Chuck, Eureka, Supernatural, Californication, Jericho i Breaking Bad


RE: Ulubiony film , serial - Ralphenko - 29-12-2009 21:36

Ogólnie nie oglądam zbytnio seriali ale np DrHouse, Monk, są nawet nawet..
Z filmów ostatnio pierwsze miejsca na mojej liście zajmują egzekwo "Law Abiding Citizen - Prawo zemsty" i "Avatar".


RE: Ulubiony film , serial - WalkmaN - 07-01-2010 00:20

Filmy:
Skazani na shawshank, Saw(wszystkie czesci), Se7en, Zielona mila, Forrest Gump, Ojciec chrzestny, Efekt motyla, Lśnienie, Lot nad kukułczym gniazdem, Milczenie owiec, Spider-man(all), Batman mroczny rycerz, 300, i wiele innych juz mi sie nie chce wymieniac xd
Seriale:
Scrubs, South park, Family guy, On ona i dzieciaki, Świat wg kiepskich, 13 posterunek.


RE: Ulubiony film , serial - Admin - 14-03-2010 18:14

majka <- fail Big Grin


a poważnie to prison break Wink


RE: Ulubiony film , serial - Jeppers - 14-03-2010 18:15

Spartacus : Blood and Sand Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Jaram się tym serialem , jest najlepszy !

Polecam każdemu

I'am SPARTACUUUUUUUUUS!!!!!!!!


RE: Ulubiony film , serial - oleQ - 14-03-2010 18:27

Serial: DEXTER Wink


RE: Ulubiony film , serial - Kilol - 14-03-2010 18:28

Mój to "Naznaczony".Wink


RE: Ulubiony film , serial - krystian__ - 14-03-2010 19:14

z filmów to: 300; REC ; Człowiek w ogniu , Sierota, Ojciec Chrzestny, Avatar,hmmm co tu jeszcze, Iron Man, w tym momencie nie przychodzi mi więcej do głowy ale na pewno jest ich jeszcze sporoSmile

seriale: USTA USTA, House, Mentalista, naznaczony też ciekawy był, czas honoru oczywiście no i skazany na śmierć ale głównie I seria bo reszte przekombinowali...


RE: Ulubiony film , serial - Mariolars - 14-03-2010 21:07

Dla mnie najlepsze filmy to Niepokój i Transformers.


RE: Ulubiony film , serial - Killer - 14-03-2010 21:56

the one