Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". (/Temat-Nie-zyje-Paul-Walker-aktor-znany-z-filmow-Szybcy-i-wsciekli-80964)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Matheo249 - 01-12-2013 17:09

Szkoda faceta Sad Bardzo smutna wiadomość dla fanów "Szybkich i Wściekłych" w tym mnie. Był świetnym aktorem, niech spoczywa w pokoju.


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - adek112233 - 01-12-2013 19:07

http://www.youtube.com/watch?v=KXxhJeP5k1s

Tu macie video z miejsca zdarzenia.


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Albercik - 01-12-2013 20:01

Jako wychowanego na serii F&F bardzo poruszyła mnie ta wiadomość, oby jak najmniej takich strat.


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Mag!c - 01-12-2013 20:03

Wielka szkoda Sad


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Nortix - 01-12-2013 20:24

Szkoda chłopa bo naprawdę był dobrym aktorem i zawszę jest to jakaś strata dal kina jak i fanów F&F... Sad


Ps: niech spoczywa w spokoju.


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Boguśś - 01-12-2013 21:17

Jak sie o tym sam rano dowiedzialem prawie sie poplakalem Sad.

7 czesc F&F stoii pod znakiem zapytania.
Z tego co ja wiem czesc 7 byla nagrana chyba w polowie filmu jakos tak, bo nagrywali 7 czesc podczas krecenia 6.
Tego aktora naprawde lubilem, byl dla niektorych idealem...

Szkoda go... Kolejne czesci nie bd takie same bez niego o ile beda Sad


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - Hiuston - 01-12-2013 21:25

Szkoda typa [*] ;_; Ogólnie wszystko tak się pięknie zapowiadało wrzucali filmiki zza kulis F&F 7 na facebooka a tutaj taka smutna wiadomość smutny


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - barto - 01-12-2013 22:02

strasznie zasmuciła mnie ta wiadomość... uwielbiam serie F&F... poza tym Walker był naprawde dobrym aktorem ; (((


RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - bcclicks - 02-12-2013 00:13

Widze nawet i na tym potrafią co niektórzy robić lewą kasę.

Cytat:Zdjęcia ciała Walkera..UWAGA DRASTYCZNE +18!!!! plikomaniak.net/j2hb/Walker_cialo

Angry


Odp: RE: Nie żyje Paul Walker, aktor znany z filmów "Szybcy i wściekli". - asiorek - 02-12-2013 02:26

(01-12-2013 14:00)MadBull napisał(a):  Jak dla mnie wielka ale to wielka strata dla fanów kina "Szybkich i Wściekłych" sam fakt jego śmierci może znacząco wpłynąć czy powstanie SiW 7 Sad

zrobia pewniebfilm do polowy,z tego co czytalem zmienia scenariusz i zrobia cos takiego ze ku jego cczci bedzie tam jak on zginal. Tzn tak film bedzie zakonczony ze wlasnie zginie w wypadku.. nie wiem jak to zrobia bo przeciez on juz jest, a zeby zrobic kontynuacje by musieli zmieniac aktora . No chyba ze sie myle


(02-12-2013 00:13)bcclicks napisał(a):  Widze nawet i na tym potrafią co niektórzy robić lewą kasę.

Cytat:Zdjęcia ciała Walkera..UWAGA DRASTYCZNE +18!!!! plikomaniak.net/j2hb/Walker_cialo

Angry

A ile FP powstalo 'ku jego cczci' a potem bedo robic aukcje 1mln lajkow sprzedam tanio!.

Trafilem nawet na strone z filmem hd z miejsca wypadku oczywiscie strona typu icharge czy easysub (nie wiem jak tego typu oferty sie nazywa Big Grin )


Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2