Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) (/Temat-POZYCZE-Twoje-konta-google-1gr-szt-80957)



[POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) - szczygielek - 01-12-2013 00:00

1.Nazwa przedmiotu : Konta google
2.Opis przedmiotu :Wiec tak chciałbym od Ciebie pożyczyć konta google, każde konto wykorzystałbym tylko do jednej czynności, a później nic juz bym z nim nie robił i mozesz, z niego nadal korzystać. Za każde takie konto płacę 1gr. Stawka niska, ponieważ ja te konta będę miał tylko przez jakąś godzinke/dwie
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW, tutaj
5.Cena :1gr/szt
6.Sposób zapłaty za przedmiot : mBank


RE: [POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) - Danysuw - 01-12-2013 00:10

moze i bym pomogl, ale olewajac ten temat http://zarabiam.com/Temat-KUPIE-300-kont-google-80486, to juz "Panu" podziekuje Smile


RE: [POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) - szczygielek - 01-12-2013 00:15

nawet nie zauważyłem, ze ktos nowy odpowiedział wtedy. Wracajac do tamtego tematu, tak wziąłbym te konta, lecz troszkę po niższej cenie, ponieważ znalazłem kogoś kto robi to taniej.


RE: [POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) - Boguśś - 01-12-2013 08:14

(01-12-2013 00:15)szczygielek napisał(a):  nawet nie zauważyłem, ze ktos nowy odpowiedział wtedy. Wracajac do tamtego tematu, tak wziąłbym te konta, lecz troszkę po niższej cenie, ponieważ znalazłem kogoś kto robi to taniej.

Taniej? To dlaczego nie zamkniesz tego tematu, i nie kupisz od tej osoby co robi "taniej"?

Czyzby proba wmowienia, i przekonania inne osoby, aby to odwalila za 20gr konto, a Ty zgarniesz duzo wiecej za to apke ze dodajesz opinie...

Masz farta ze appki nie mam twojej jak sie nazywa bo bym z checia zalozyl sobie konta i Ci napisal takie opinie jakich nie chcesz oraz ze all opinie dodajesz sam !!

Dowody bym nawet pokazal, wiec nie bylo by te problemu aby zglosic np ta apke....

Szukaj dalej jelenia, albo sobie bierz od tego co robi "taniej'

wyslane z LG Swift L5


[POŻYCZĘ] Twoje konta google(1gr/szt.) - surfer0700 - 22-01-2014 03:49

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.