Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile BTC zarobiliście i jak długo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Ile BTC zarobiliście i jak długo? (/Temat-Ile-BTC-zarobiliscie-i-jak-dlugo-80955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - socialblur - 05-12-2013 08:28

Jeśli ktoś chce na tym zarobić to jedynie własna koparka inaczej jest to nabijanie kabzy komuś innemu, a sami dostajecie ochłapy Smile


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - dusigrosz - 05-12-2013 08:36

(05-12-2013 04:03)marcel_kk napisał(a):  Jak masz problemy z zrozumieniem treści pisanej,
to poproś kogoś starszego o przeczytanie 1 posta.
Piszesz chyba sam do siebie, jakbyś nie zauważył ja założyłem ten wątek i nie ma on tytułu "Ile dostaliście za jednym razem z freebitco.in". Zgłaszam spam do moderatora.

edit: po za tym z tego co się orientuję zamieszczając reflink masz obowiązek zaznaczyć że jest to ref i dodać czysty link.
(04-12-2013 23:53)SilverNight napisał(a):  dusigrosz Nie działą mi ten program tzw gdy załańczam wyskakuje okienki wiersz poleceń poczym znika po chwili ?
Jak mówiłem nie znam się na koparkach, poszukaj instrukcji w sieci.


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - mastabafreak - 05-12-2013 08:37

(05-12-2013 08:28)socialblur napisał(a):  Jeśli ktoś chce na tym zarobić to jedynie własna koparka inaczej jest to nabijanie kabzy komuś innemu, a sami dostajecie ochłapy Smile

To prawda na reklamach nie da się dorobić majątku w szybkim czasie, chyba że ma się dziesiątki / setki refów którzy parę "groszy" zarobią dodatkowo.
Od 17 listopada trochę klikania i przepisywania CAPTCHA i na 4 piwa jest.
[Obrazek: kxjTyUj.png]


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - marcel_kk - 05-12-2013 11:39

@dusigrosz, dalej chyba cierpisz na pomroczność jasną ?
Przeczytaj jakie pytanie zadałes w temacie?
Nic tam nie ma odnośnie konkretnego serwisu !
Dlatego kazdy odpowiada dowolnie.

Co godzinke: You win 0.00000158 BTC!

zapraszam: http://freebitco.in/?r=48575
czysty: http://freebitco.in


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - dusigrosz - 05-12-2013 11:58

No dobra, masz rację, w takim razie doprecyzowałem pytanie. Chodzi mi o sumę wszystkich zarobków zdobytych przez Internet, tymczasem odkąd napisałeś w tym wątku dostaję tylko informacje o tym jak zmieniają się stawki na stronie freebitco.in, co mnie mocno poirytowało. Wybacz, mam nadzieję że wszystkie wątpliwości zostały rozwiane?


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - Shiroe - 09-12-2013 01:24

Wypłaciło mi automatycznie dzisiaj z freebitco.in mam pytanie, a mianowicie kiedy BTC znajdą się w moim portfelu, który założony jest na blockchain? Jeśli mam portfel np. na blockchain to z innych serwisów nie wypłacę czy jest to obojętne?


Odp: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - asiorek - 09-12-2013 01:36

Freebitco.in wyplate dostaniesz jutro. Co do blockchain, jakie serwisy masz na mysli?

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - Shiroe - 09-12-2013 02:20

Chodziło mi o to czy to zależy od portfela na jakie serwisy mogę wypłacać czy jest to obojętne gdzie mam założony.


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - marcel_kk - 09-12-2013 04:44

Z innych serwisów wypłacisz także na Blockchain o ile podasz właściwy adres.


RE: Ile BTC zarobiliście i jak długo? - Logger14 - 09-12-2013 07:33

Ja w 5 minut z 10mBTC zrobiłem 50mBTC
A w tydzień od 0 do 100mBTC Tongue