Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu (/Temat-Zarabiaj-z-Rodimopem-na-BlogLock-net-Oficjalny-Mentor-serwisu-80947)

Strony: 1 2


Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - rodimop - 30-11-2013 21:24

[Obrazek: mentor.png]
 
Na PPA Zarobiłem łącznie 390$. Dlaczego tak mało?
Przez okres rozpoczęcia zarobków w PPA otrzymałem informację o powstawaniu serwisu BlogLock.net, więc skupiłem się na pozyskiwaniu wiedzy pod tym kątem, by w przyszłości móc pomagać nowym użytkownikom tego serwisu.

 
 
DODATKOWO NAJLEPSI POLECENI BĘDĄ OTRZYMYWAĆ CO MIESIĄC NAGRODY!
WIĘCEJ INFORMACJI PO REJESTRACJI



RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Mazdziej25 - 31-12-2013 14:24

Witam . Wysłałem ci wiadomośc na maila . Odpisz .


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Karczu - 31-12-2013 15:01

Dziś Sylwester i spodziewam się, że Rodimop może nie być dostępny Smile Ja jednak z racji choroby będę dziś w domu, więc co jakiś czas można mnie łapać online.


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Arivi - 01-01-2014 18:11

Pozyskiwanie nisz... mowa znowu o hackach ? czy coś nowego.


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - rodimop - 04-01-2014 13:42

Nie było mnie podczas okresu świątecznego i proszę o kontakt mailowy, a nie PW.. 5 postów ;p


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Stworkowaty - 04-01-2014 13:52

Jest to prawie to samo co PPA, tak? Czy się mylę? ^^


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - rodimop - 04-01-2014 14:45

Dokładnie to jest to PPA, ale w innej, prostszej formie. Tworzysz tu bloga (jak na wordpress.com) i możesz zablokować cokolwiek chcesz. Nie musisz nic uploadować


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Arivi - 04-01-2014 22:46

Czy będziesz kontrolował ref'y? Lubię być leniwy więc przydałby mi się nauczyciel który kontroluje i ustala jakiś minimum dziennie.


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - rodimop - 05-01-2014 16:53

(04-01-2014 22:46)Arivi napisał(a):  Czy będziesz kontrolował ref'y? Lubię być leniwy więc przydałby mi się nauczyciel który kontroluje i ustala jakiś minimum dziennie.

Leady zależą od szczęścia. Nie mogę nikogo wyrzucić i przestać pomagać, bo nie zarabiają.


RE: Zarabiaj z Rodimopem na BlogLock.net! Oficjalny Mentor serwisu - Arivi - 05-01-2014 19:18

(05-01-2014 16:53)rodimop napisał(a):  
(04-01-2014 22:46)Arivi napisał(a):  Czy będziesz kontrolował ref'y? Lubię być leniwy więc przydałby mi się nauczyciel który kontroluje i ustala jakiś minimum dziennie.

Leady zależą od szczęścia. Nie mogę nikogo wyrzucić i przestać pomagać, bo nie zarabiają.

W sensie kontrolować czyli np Wrzuć dzisiaj 10 nisz... wypromuj stronę Tongue