Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - bodek7654 - 11-12-2013 22:15

pomysl jak dla mnie bomba , wszystko pieknie ale niestety jest problem z optymalizacja ,
nie mozna wgrac swojego szablonu mam kilka zakupionych do swoich wczesniejszych 2 blogow i niema mozliwosci ich wgrania , pozatym jest napisane ze ma sie mozliwosc korzystania z platnych szablonow , niestety ale nie jest to dokonca prawda , probowalem kilka naprawde ladnych przeszukalem ponad 1900 szablonow specjlanie aby znalesc jakies ladne udalo sie mi znalesc 1 ktory mi pasowal nazwa "Vantage"
oczywiscie freeko , ale o edycji trzeba zapomniec , zmiana loga i tyle reszte jak sliderbar czy inne widgety no niestety nie mozna trzeba kupic premium wersje 15$ co mija sie z celem gdy blog jest tylko na 1 nisze
[Obrazek: a3m3o6.jpg]
[Obrazek: 20iuo7q.jpg]

pozatym zablokowany editor , np. chcialbym zrobic efekt rollover dla playera i jest to niemozliwe bez odowolania, wiem ze jest to zablokowane aby niemozna bylo wstawiac gatewaya z innych sieci ppa

czekam na odpowiedz wzgledem szablonow czy full edytowac mozna tylko te darmowe od wordpressa, a o tych ladnych trzeba zapomniec bez upgrade

pomysl super ale to mi psuje wrazenie


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 12-12-2013 00:11

kalutor, nie musisz usuwać, nigdy nie wiadomo kto mógłby zabłądzić z Google Smile

bodek7654, Vantage to akurat jeden z tysiąca domyślnych themów do WP które można domyślnie wyszukać mając zainstalowanego WordPressa. Jeśli chodzi o pełne wersje themów, to posiadamy takowe, m.in. wszystkie z ElegantThemes.com (chyba nie trzeba ich nikomu przedstawiać) oraz NewWpThemes.com. Jeśli chodzi drugą kwestię, to jest to raczej zabezpieczenie przed wstrzykiwaniem szkodliwych kodów przez Użytkowników do BlogLocka. Będziemy myśleć jak to rozegrać, ażeby wilk był syty i owca cała. Pracujemy też nad zewnętrznym pluginem do WP, który każdy z Was będzie mógł zainstalować na swoim prywatnym blogu na swoim hostingu, który da zbliżone funkcjonalności co blogi z naszej platformy.

A teraz jeszcze ważne ogłoszenie...


Dodana została możliwość podpinania własnych domen pod blogi na BlogLock.net!


Więcej informacji na ten temat na naszym blogu:
http://bloglock.pl/podepnij-wlasna-domene-na-bloglock-net/

Zapraszamy!




RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 13-12-2013 23:24


BlogLock.net zaktualizowany do WordPress 3.8!



Nowy panel admina już dostępny!


[Obrazek: wp38-1024x438.png]


Więcej informacji na naszym blogu:
http://bloglock.pl/bloglock-zaktualizowany-do-wordpress-3-8/


Zapraszamy!




RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Terror - 15-12-2013 09:20

Najważniejsza kwestia. Robię fake hacka do gry fejsbukowej. Producent, np. Zynga, zgłasza do Ciebie naruszenie praw autorskim.

I tak jak lecą blogi na wordpresie i blogspocie, to i tu poleci?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 15-12-2013 12:14

To zależy. Jeżeli roszczenie dotyczyć będzie samego zablokowanego elementu, a on okaże się fake'iem, to na pewno taką dostaną odpowiedź. Jeżeli zgłoszenie dotyczyć będzie loga lub innych znaków towarowych - na pewno będzie trzeba się ich pozbyć.

Innym istotnym aspektem jest też to, czy zgłoszone zostaną poszczególne wpisy z całego bloga (bo wówczas w najgorszym wypadku wyleciałyby tylko te wpisy), czy może cały blog, który jest jednoniszowy lub dotyczy jednego producenta - wówczas istnieje szansa, że będę zmuszony usunąć całego bloga. A może uda się tylko po prostu pozbyć zastrzeżonych elementów. Trzeba mieć na uwadze, że czasem skasowanie jest lepszym rozwiązaniem od robienia sobie poważnych kłopotów z powodu jakiegoś fejka i kilku dolarów, co oczywiście też nie oznacza, że zawsze jest to najlepsze rozwiązanie, a ja po każdym zgłoszeniu kasuję wszystko jak leci. Każda sytuacja ma inne czynniki, których część rozłożyłem na czynniki powyżej.

Z naruszeniami praw autorskich miałem już wielokrotnie do czynienia, także spokojnie Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Earner1980 - 16-12-2013 10:43

siemanko Smile ogólnie pomysł jest bardzo ciekawy i warto się nim zainteresowaćSmile ale mam pytanie, jak wam wpada? bo mam wrażenie że ludzie wolą kliknąć np "pobierz" i na danym mirrorze wypełnić ofertę niż odblokowywać na stronie. co wy myślicie?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 16-12-2013 11:08

Mi się też tak wydawało, a mimo to ludzie integrowali sobie swoje strony z gatewayami z sieci/ppa i zbierali leady. Grunt to odpowiednio podpisać button i cały "locked content" - ten domyślny wygląda na tyle dobrze, że w moim odczuciu chyba nawet podnosi konwersję.

Zawsze jednak gatewaya naszego możesz mieć tylko jako "opcję", a pod nim linki do zwykłych PPA i samemu porównać sobie co daje Ci lepsze zarobki Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Terror - 16-12-2013 14:45

Czyli zarabianie u was nie jest wymagane? Można linki innych serwisów wklejać? :o


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 16-12-2013 17:38

Możesz wklejać linki do innych serwisów, jak najbardziej jest to dozwolone Smile Wskazane jest jednak korzystanie także z naszego gatewaya - raz, że bardzo dobrze konwertuje, a dwa, że to mega wygodne i to kwestia jednego kliknięcia.

Możesz np. naszym gatewayem blokować linki do innych PPA lub pod naszego gatewaya dawać linki do innych PPA - dzięki temu będziesz miał porównanie co lepiej konwertuje Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Arivi - 17-12-2013 16:31

Ktoś się pochwali jakie leady wpadły?

Czy istnieje możliwość stworzenia własnej strony w html?