Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 01-12-2013 17:20

1.Automatycznie się pingują dodane wpisy?
2.Nie działa sitemapa


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 17:32

rozekrr, Przecież tak samo można udostępnić plik z takim napisem lub gatewayem z serwisów PPA zablokować taki tekst. Nie bardzo więc rozumiem w czym problem, bo zależy już to tylko od Użytkowników, a nie od samego serwisu i nie dotyczy to tylko nas, a od dawna całej sceny PPA. Niestety. Bystrzejsi Użytkownicy jednak blokują sobie naszym gatewayem linki do serwisów PPA. Rozumiem, że według Ciebie tam wszyscy mają same real hacki, a PPA dzięki temu rośnie w siłę Wink

Qwik, tak, pinguje automatem, tak jak każdy WP. Co do sitemapy to sprawdzę to.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - rozekrr - 01-12-2013 17:50

Chyba nie rozumiesz o co mi chodzi, a więc wyrażę to jeszcze raz. Ja rozumiem że bystrzejsi dodadzą sobie np. link z jakiegoś serwisu PPA pod gatewaya, ale takie lajki, albo "leniwce" dadzą tam byle co, ktoś pobierze i co? Lipa, bo ani pliku ani nic, o to Mi dokładnie chodzi. Że w serwisach jeszcze jako tako to wygląda, bo coś się upie, a tutaj można dać nawet tekst, pomyśl o tym bo to ma się rozwijać wszystko, a nie pomóc dobijać PPA wstawianiem byle czego Wink


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 01-12-2013 17:55

Myślisz ze jak ktoś wypełni ofertę płatną i dostanie uszkodzone archiwum albo coś to nie czuje się oszukany?Daj spokój.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - rozekrr - 01-12-2013 17:56

Qwik, Ty chyba sam nie wiesz o czym piszesz Smile Owszem czuje się oszukany, ale nie w takim stopniu jak wstawisz tam byle jaki tekst np.
Dlatego teraz wstawiając coś na serwis PPA daje się np. błąd net frameworka i poczucie oszukania u osoby nie jest tak duże, bo pomyśli sobie, że wina jest u niego... Nie słyszałeś o tym?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 01-12-2013 18:04

Ściągnie sobie frameworka i będzie się czuła oszukana.Ale przecież możesz zablokować gatewayem link do darmowego hostingu wiec nie wiem o co Ci chodzi.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - rozekrr - 01-12-2013 18:42

Dobra nie rozumiemy się tak jak byśmy chcieli, także już nie dyskutujmy odnośnie tej rzeczy.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Admin - 01-12-2013 18:53

(01-12-2013 17:20)Qwik napisał(a):  1.Automatycznie się pingują dodane wpisy?

Każdy Wordpress ma wbudowaną listę proxy z których automatycznie pinguje dany wpis, minusem tego rozwiązania jest fakt, że gdy edytujesz posta to pingi są wysyłane po raz kolejny, jeśli jeden artykuł jest edytowany nadmierne pingowanie może to zaszkodzić URLowi danego wpisu.
Rozwiązaniem jest ta wtyczka: http://www.maxblogpress.com/plugins/mpo/?sm=aff&aff=aaw4ufm

Jest ona całkowicie darmowa. Wystarczy ściągnąć, wypakowac i uaktywnić na blogu. Następnie, aby wtyczka w pełni działała trzeba na kokpicie w ustawieniach znaleźć MBP Ping Optimizer, otworzyć i zarejestrować wtyczkę w sposób tam podany, czyli wpisując imię i adres email. Twórca wtyczki udostępnia ją za darmo, ale wymaga to rejestracji.
Plugin przydaje się dla osób które chcą korzystać z pinglisty.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Qwik - 01-12-2013 19:20

Wiem ze pinguje ale nie ma takiej opcji w opcjach u Karcza ze sobie mogę dodać swoje serwery.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 19:27

A po co chcesz dodawać swoje serwery? To co oferuje WP wystarcza Smile Akurat w kwestii pingów "im więcej" nie jest równoznaczne z "tym lepiej".