Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - bubaj123 - 20-02-2014 18:54

Planujecie wprowadzić więcej gateway'ow ? Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Leaders - 20-02-2014 19:31

Chodzi o te nasze przykładowe wzory? Tak. Myślę, że po weekendzie dodamy kilka tematycznych Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - linoskoczek - 28-02-2014 19:04

Na słabszych hostingach polecam wyłączyć dodawanie treści posta na stronie głównej, jeśli jest ich więcej niż 5-7. U mnie przy 15 czas ładowania strony wynosił 15 sekund, a po wyłączeniu pluginu około 1.5 sekundy, więc 10 razy mniej. Wynika to z tego, że plugin dodaje się do każdego posta i tym samym ładuje odpowiednie dane potrzebne do stworzenia gateway'a (łączenie się z bloglock.pl za każdym postem zajmuje sporo czasu, stąd aż taka różnica).

U mnie w motywie wystarczyło edytować plik "post.php" (includes/post.php) i usunąć z niego linię:
Kod:
<div class="entry">FUNKCJA MOTYWU</div>
lecz w każdym motywie może być to inne. Warto spojrzeć na źródło strony i element, w którym wyświetla się treść posta. Wtedy zapamiętaj nazwę klasy kontenera DIV i wyszukaj ją w pliku. Najczęściej znajduje się pod nagłówkiem <h2> symbolizującym tytuł posta. Będzie to miało formę podobną do tego, który mam w swoim motywie:
Kod:
<div class="entry"><?php funkcja_motywu('argument', 'argument'); ?></div>
Najlepiej robić to metodą prób i błędów - jeśli nic się nie dzieje, to przywróć plik do pierwotnego stanu i znów próbuj.

Wynik? Wszystko działa tak samo, za wyjątkiem pokazywania treści postów na stronie głównej/archiwach.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Leaders - 28-02-2014 21:41

Dzięki, natomiast jak mniemam to co napisałeś dotyczy naszego pluginu na zewnętrzne blogi (który ma tutaj osobny temat), a nie naszej platformy blogowej Wink

Tymczasem każdego, kto ma u nas bloga zapraszam tutaj: http://zarabiam.com/Temat-BlogLock-net-Zmiana-Polityki-Linkow-Zewnetrznych-86518 - WAŻNE ZMIANY!




RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - linoskoczek - 28-02-2014 22:04

(28-02-2014 21:41)Karcz-Provider napisał(a):  Dzięki, natomiast jak mniemam to co napisałeś dotyczy naszego pluginu na zewnętrzne blogi (który ma tutaj osobny temat), a nie naszej platformy blogowej Wink

Tak, tylko ten temat uznałem jako ogólny, a ten o pluginie jako informację, no ale teraz będę wiedział Wink

Na platformie blogowej nie będzie problemu takiego jak opisałem, bo zapytanie do tego samego serwera lub serwera położonego w tej samej serwerowni będzie bardzo krótkie i nie ma co się przejmować dużą ilością jednoczesnych inicjacji pluginu.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Leaders - 11-03-2014 21:57

Filmik prezentujący działanie serwisu powrócił na swoje miejsce w pierwszym poście w temacie Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - As7 - 12-03-2014 17:05

A jak się zapatrujesz na promowanie na blockLock ofert CPA ? Jest możliwość zrobienia redirect danej podstrony mojego bloga na BlogLock do oferty CPA ?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Leaders - 12-03-2014 19:30

Generalnie od niedawna mamy taką politykę: http://zarabiam.com/Temat-BlogLock-net-Zmiana-Polityki-Linkow-Zewnetrznych-86518

jesteśmy jednak dość otwarci i zawsze można się dogadać w takich aspektach, jeżeli więc jesteś zainteresowany to zapraszam na PW Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - asiorek - 21-03-2014 00:00

@[Karcz-Provider]

jest możliwość sprawdzenia skąd pochodzi traffic na blogu ?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Leaders - 21-03-2014 11:03

Możesz włączyć sobie plugin statystyk Smile Jeden z ostatnich na liście pluginów.