Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - antyk - 29-01-2014 18:56

mam bloga Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 29-01-2014 21:45

To szczerze mówiąc na pierwszy rzut oka nie widzę takiego thema, ale jest ich prawie 2K do wyboru więc na pewno znajdziesz coś co Cię zadowoli Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - casualsprojects - 02-02-2014 15:49

Jest opcja dodania innego pluginu do statystyk? Bo na tym slimstat ciężko się połapać - jest opcja na Google Analytics? Wink


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 02-02-2014 16:32

Przecież kod Google Analytics każdy sobie sam może wkleić np. do widgetu i plugin nie jest potrzebny Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - casualsprojects - 02-02-2014 16:33

Ale jakoś plugin wyświetlający viewsy w dashboardzie, przynajmniej wg.mnie, jest dużo "prostszy" i wygodniejszy Tongue


Odp: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - asiorek - 02-02-2014 17:20

Wyswietlajacy wyswietlenia tez jest xd poszukaj zakladki web statistics


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


Odp: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - asiorek - 03-02-2014 09:43

A ja mam takie pytanko, czy jesli dzialam na fc, moge stworzyc bloga na bloglock pod fc bez waszych lockerow?


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


Odp: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - patryk0407 - 03-02-2014 09:56

Możesz być na fc i stworzyć u nich bloga lecz linki fc blokujesz gateway'em od sb

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - matie996 - 03-02-2014 16:27

Jedno pytanko... Jak edytować szablon?

____________________________
edit:
Dobra już mam.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - casualsprojects - 03-02-2014 19:18

Nie trzeba blokować linków, możesz używać bloglocka tylko jako hosting Smile