Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na lokatach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Lokaty (/Forum-Lokaty-450)
+--- Wątek: Zarabianie na lokatach (/Temat-Zarabianie-na-lokatach-80923)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na lokatach - djMruczekk - 30-11-2013 19:04

Witam czy ktoś z was zarabiał na lokatach. Chodzi mi lokaty online i nie bankowe z niskim minimum np.50zł które się będzie powiększało. Byle były krótko terminowe do 3 tygodniu trwania. Jeśli ktoś zna stronki z możliwością założenia takiej lokaty to proszę o linki.


RE: Zarabianie na lokatach - 30procent - 30-11-2013 19:14

to przez ile bys musial to 50 zltrzybac zeby uroslo
to maly zysk


RE: Zarabianie na lokatach - Admin - 30-11-2013 19:27

To ile ty chcesz z takiej lokaty zarobić? 30 groszy? Bądź poważny, nie masz pieniędzy, ani czasu to za ich lokowanie się nie bierz.


RE: Zarabianie na lokatach - ICanTrollU - 30-11-2013 20:59

lepiej dołącz do programu partnerskiego bankowego.


RE: Zarabianie na lokatach - djMruczekk - 30-11-2013 21:39

Nie chodzi mi o małe minimum a nie że kasy nie mam chce stronki tylko a kasa jest co miesiąc nawet 500zł mogę wpłacić tylko początkowo chce niskie minimum żeby sprawdzić stronę czy wypłacalna. Bo bankowe lokaty mają wysokie minimum i za duże straty są. Bank więcej zabiera. a na stronach zawsze mniej zabierają.


RE: Zarabianie na lokatach - Admin - 30-11-2013 21:56

(30-11-2013 21:39)djMruczekk napisał(a):  Nie chodzi mi o małe minimum a nie że kasy nie mam chce stronki tylko a kasa jest co miesiąc nawet 500zł mogę wpłacić tylko początkowo chce niskie minimum żeby sprawdzić stronę czy wypłacalna. Bo bankowe lokaty mają wysokie minimum i za duże straty są. Bank więcej zabiera. a na stronach zawsze mniej zabierają.

O jakim minimum i o jakich stratach ty mówisz? Na kontach oszczędnościowych możesz i złotówkę trzymać.
Bank zabiera? Niby dlaczego? Jeśli nie korzystasz z dodatkowych usług, czy nie zamawiasz karty płatniczej to niczego za prowadzenie konta nie płacisz, w niemal każdym banku.


RE: Zarabianie na lokatach - Resick - 01-12-2013 14:21

Lokaty to jest najgorsze marnotrawstwo pieniędzy jakie istnieje...Już lepiej w hyipy inwestować , mniej , ale o wiele większy profit jest.
Polecam się zainteresować pojęciem Social Trading.Polega ono na kopiowaniu zachowań inwestorów grających na FOREX.Zyski są kilkukrotnie większe niż na tych biednych lokatach ,jednocześnie przy małym ryzyku.
Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW , albo gg 6018690.


RE: Zarabianie na lokatach - danielkos83 - 14-01-2014 23:54

na lokatach mozna zarobić mają kupę kasy, a z 50 zł to sobie wiesz...


RE: Zarabianie na lokatach - zofia2007 - 16-01-2014 22:21

(01-12-2013 14:21)Resick napisał(a):  Lokaty to jest najgorsze marnotrawstwo pieniędzy jakie istnieje...Już lepiej w hyipy inwestować , mniej , ale o wiele większy profit jest.

Tylko jak padnie to na 100 %
jestes w plecy


Sad


RE: Zarabianie na lokatach - bolo9797 - 16-01-2014 22:29

Zalezy po jakim czasie padnie Wink Ja z 10$ zrobilem 30 w tydzien Wink Niestety lr padlo..