Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę (/Temat-Jaki-hosting-z-domena-pl-pod-strone-80918)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - Avible - 30-11-2013 23:42

Kiedyś az ławto było oszukać na domenie. Zakładałeś na fałszywe dane i jakis 10min email i domenka na rok była. Teraz podejrzane dane odrzucają i chyba zablokowali większość serwisów tylu 10minmail .


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 30-11-2013 23:45

Avible - co to ma wspólnego z postem? Smile


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - kamildv5 - 01-12-2013 12:20

Chyba zdecyduję się na 1and1 hosting basic z domeną .pl za darmo na zawsze, chyba że nie polecacie togo


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 01-12-2013 12:23

Od Ciebie zależy co weźmiesz... ale na 1and1 czytaj szczegółowo regulaminy bo możesz polegnąć..


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - Avible - 01-12-2013 12:34

Caro - Tak się odniosłem ogólnikowo do tematu. Wink


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 01-12-2013 12:35

Ok Smile


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - linoskoczek - 01-12-2013 12:55

(01-12-2013 12:20)kamildv5 napisał(a):  Chyba zdecyduję się na 1and1 hosting basic z domeną .pl za darmo na zawsze, chyba że nie polecacie togo

Zapomniałem napisać w poprzednim poście. 1and1 radziłbym unikać jak ognia. Oreklamowane wszędzie ścierwo, bez jakości i o przyciągającej aż za bardzo cenie. Miałem tam wykupiony hosting. Przez 9 dni użerałem się z supportem, który nie mógł mi niestety pomóc w odblokowaniu konta (nie mogłem zrobić podstawowych ustawień konfiguracyjnych na hostingu z Windows...), tylko polecał za każdym razem przejście na serwer VPS. Odpowiadanie po 2-3 dniach to norma. Najlepsze było, gdy po 2 dniach odpisali, że prośba została przekierowana na działu technicznego - czyli znów 2 dni czekania. Czemu użerałem się tylko 9 dni? Bo w 10 zadzwoniłem do nich i dopytałem się o rezygnację i zwrot pieniędzy, po czym oczywiście zrezygnowałem, a pieniądze zwrócili bez gadania, co im się chwali.
Poza ich "świetnym" supportem, sławą cieszy się ich panel, w którym nic nie można znaleźć, a jak już się znajdzie, to można się modlić czy działa. Nie wiem czy tak jest i aktualnie, ale jakiś czas temu właśnie tak miałem.

Dalej polecałbym Ci robić nie na cenę, tylko na jakość - domena w OVH, a hosting w 2ap, Biznes-Host, MintsHost.

Edit: Patrzę teraz na ich ofertę i śmiać mi się chce - wszędzie "aż do XXX". Aż do tylu i tylu gigabajtów, szkoda, że nie piszą przy ofercie jaki jest gwarantowany, a regulaminów to nawet nie chce się otwierać. Żałosne.


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - kamildv5 - 01-12-2013 13:04

A jak bym wziął domenę gdzie indziej niż hosting to nie będę miał problemów z połączeniem tego bo nie znam się na tym za bardzo.


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - PanCaro - 01-12-2013 13:13

Nie będziesz miał żadnych problemów z połączeniem. Łączysz za pomocą DNS.


RE: Jaki hosting z domeną .pl pod stronę - kamildv5 - 01-12-2013 13:26

Ok dzięki za pomoc, lecą reputy Smile