Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] (/Temat-Slaby-watpi-przed-decyzja-silny-po-niej-moj-dziennik-80913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 01-02-2014 15:04

(01-02-2014 14:48)vankosiara napisał(a):  Jak grasz dużo w lola to podczas ładowania gry (często się jakiś wooden pc trafia) możesz walić pompki lub brzuszki Big Grin

Kurde, gonisz mnie, muszę się wziąć za robotę Xpokerface
Nie gram w żadne gry, nawet pasjansa nie układam Big Grin
Ale dziekuję za radę(o ile była do mnie, bo teraz nie wiem)

Gonię? hahahah, chyba żartujesz, podczłapałem tak żebyś mógł widzieć czarną kropeczkę na horyzoncie. Big Grin


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - vankosiara - 01-02-2014 15:17

Tak to było do Ciebie Big Grin

Ogółem progress masz spoko, lepszy niż ja na początku (nie kieruj się początkiem dziennika, na PPA działam dłużej). Więc jak tak będziesz trzymał to mnie dogonisz albo nawet przegonisz, co Ci oczywiście życzę, bo to jest miłe uczucie gdy ktoś zmotywowany moja pracą zaczyna mi dorównywać Wink


Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - MaLiN - 02-12-2015 02:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.