Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] (/Temat-Slaby-watpi-przed-decyzja-silny-po-niej-moj-dziennik-80913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - alizen - 26-01-2014 15:40

masz jakiś sposób aby być w top 3 na yt?


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Pole - 26-01-2014 15:40

Graty!


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 26-01-2014 15:48

(26-01-2014 15:40)alizen napisał(a):  masz jakiś sposób aby być w top 3 na yt?

Jeśli chodzi i zapchane nisze to polecam usiąść i pomyśleć chwilę nad tytułem filmu, tagami, (extra tagi nie grają tu dużej roli) i opisem.
Trzeba się zastanowić co zrobić by nasz film nie zginął w morzu inny podobnych, wtedy nabijanie wyświetleń, lajków, komentarzy, ulubionych, subskrypcji(mniej więcej w tej kolejności) nie wiele nam da. Dobrym sposobem jest dodawanie: np. w grudniu 2013 wrzucałem w nazwie 2014 update i dzięki temu się wybiłem.
Kolejny przykład:
Hack for Candy Crush Saga
można spróbować
Only working Facebook Game Candy Crush Saga
albo
Unique Hack Candy Crush Saga

No i w głównej mierze wszystko zależy od szczęścia, ciężko jest powiedzieć precyzyjnie jak znaleźć się w top 3 na youtubie, systematyczna praca, w miare szybkie odkrycie niszy, regularne nabijanie komentarzy.
Jeśli na twoim filmie będą się działo to YT stwierdzi że jesteś popularny i wywinduje cię do góry, w każdym razie cały proces TRWA i nie ma jednej instrukcji, musisz sam na to wpaść.
Tylko nie szalej (bo to podejrzane i zaraz poleci ban) ani nie przerywaj nabijania wyświetleń przy ponad 301 wyświetleń.

Pozdrawiam.


Odp: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - patryk0407 - 26-01-2014 15:52

Racja sporo osób dopuszcza jak zobaczą 301 na liczniki. Należy pamiętać że youtube po czasie zliczy wsio i pokaże dana liczbę wyswietlen

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 01-02-2014 13:59

Dzień 59-64

Pierwszy tysiąc na Firecash zarobiony!


PPA

Gruby tydzień na autopilocie, na razie sobie odpuszczam bo muszę skupić się na innych rzeczach, oczywiście cały czas doglądam interesu i symboliczną godzinkę poświęcę żeby coś tam zrobić.
Jestem zadowolony z zarobków w styczniu, wiadomo, że mogłoby być więcej. W planie mam kilka okazałych projektów. Cały czas opiekuję się moimi reffami, trafiło mi się kilku ciekawych earnerów, bardzo zdeterminowani i z głową na karku. Sami planują bardzo interesujące projekty w których im pomagam jak umiem.

Jeśli chodzi o okres o którym mowa w tym poście to nie mam za bardzo nic do dodania, trochę wyrzutów sumienia, zniesmaczenie i głód, bo wiem, że pomysłów mam w brud a leżą gdzieś zakurzone. Nie mogę teraz zająć się PPA bo zupełnie oleję resztę, dlatego muszę przeczekać ten burzliwy luty z nadzieją, że sobie wszystko poukładam.

Zyski.


[Obrazek: uowa.jpg]

Wpadł nowy rekordzik, pierwsze pobranie z Francji i dwa fajne pobrania z Hiszpanii Smile

Styczeń: 213,85$/120$ (cel strasznie wątły ale wyznaczyłem go w okresie, kiedy usunęli mi bloga.

TRENING
Jest dobrze, kupiłem sobie jeden specyfik, jem regularnie i porządnie, wracam do formy Smile
Wkrótce zmiana treningu.

POZOSTAŁE

PPI, nie tak dobrze jak sobie zaplanowałem
Styczeń: 11$

Fires.pl zarobiłem na razie 4.50 Smile

Na resztę planowanych biznesów nie poświęciłem czasu i nie ruszyłem z nimi, niestety wciąż pozostaje mi PPA/PPI i okazyjnie akcje za pieniążki.

Zacząłem czytać książki za co nie umiałem się zabrać. Bardzo się cieszę!
Polecam bardzo "Wolność jest wszystkim, a miłość to cała reszta". Każdy kto ceni samorozwój powinien tą książkę "zjeść".
PDF:
http://www52.zippyshare.com/v/63070219/file.html

Cel na luty:
200$
ze względu na to że będę miał naprawdę mało czasu.

Projekty w planach
+ nowa strona na własnej domenie i hostingu (jeszcze nie wiem z której strony się za to zabrać) specjalnie pod pewien obszar.
+ nowy sposób na pojedyncze nisze i dodatkowe strony flashówki. Wprowadzenie kilku.
+ zupełnie nowa strona z specjalnym dosyć nietypowym ułożeniem graficznym specjalnie pod flashówki.
+ VPS (więcej kredytów i tym samym więcej wyświetleń na YT)
+ maskowanie się, IP, kont yt itd. w celach bezpieczeństwa, na ten temat wiem tyle co nic.
+ pozycjonowanie, przede wszystkim najpierw dowiedzieć się jak to robić a potem inwestycje czy wykupywanie jakichś kont premium czy płatnych backlinków, katalogów itp.
+ dodanie archiwów z hasłami (zwiększenie konwersji)






RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Sauer - 01-02-2014 14:03

Oby tak dalej mistrzu, ja jakoś nigdy nie miałem motywacji do PPA, żeby wygenerować chociaż te pięć dolców dziennie, podziwiam takie osoby.


Odp: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - asiorek - 01-02-2014 14:03

Czego uzywasz do nabijania?

Flashowki? Mowisz o wix?;> ja tam glownie dzialam, ale teraz planuje kupic hosting w lutym i domene i spróbować z blogiem. Vps narazie jade na testowych Tongue i nie narzekam. Polecam axfone szybko chodi nie muli a syv nabija Tongue


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 01-02-2014 14:08

(01-02-2014 14:03)asiorek napisał(a):  Czego uzywasz do nabijania?

Flashowki? Mowisz o wix?;> ja tam glownie dzialam, ale teraz planuje kupic hosting w lutym i domene i spróbować z blogiem. Vps narazie jade na testowych Tongue i nie narzekam. Polecam axfone szybko chodi nie muli a syv nabija Tongue

1. ostatnio głównie SYV, enhance, u2bviews, view2.be. Add me fast mnie wkurza niemiłosiernie.
2. Tak, wix Wink
3. Ja mam w sobie takiego lenia i ciągle wyrastają mi bariery w głowie, dlatego muszę znaleźć najpierw sprzyjające warunki żeby się zabrać za te wszystkie projekty z VPS'em włącznie. Dziękuję za polecenie. Zapiszę sobie.


Odp: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - asiorek - 01-02-2014 14:37

Szukam jakiejs alternatywy bo glownie nabijalem u2b ale siebkonczy pomalu.. :\


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - vankosiara - 01-02-2014 14:48

Jak grasz dużo w lola to podczas ładowania gry (często się jakiś wooden pc trafia) możesz walić pompki lub brzuszki Big Grin

Kurde, gonisz mnie, muszę się wziąć za robotę Xpokerface