Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] (/Temat-Slaby-watpi-przed-decyzja-silny-po-niej-moj-dziennik-80913)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 30-11-2013 16:49

Witam serdecznie, to mój pierwszy post a zarazem temat na tym forum. Postanowiłem prowadzić swój dziennik m.in dlatego że zmobilizowała mnie atmosfera panująca na tym forum jak również osoby takie jak VanKosiara czy VIP Cool

Poza moim debiutem w PPA, bukmacherką będę opisywał także postępy w budowie swojej sylwetki i wymarzonej formy czy też postępy w nauce do matury itp.

Dodam jeszcze krótkie streszczenie na temat mojego życia, muszę podkreślić fakt że kilkanaście miesięcy temu byłem bardzo słabym psychicznie, średnio ambitnym i zmęczonym życiem(zabawne,nie?) nastolatkiem. Aktualnie mam 19 lat i od dłuższego czasu codziennie myślałem o tym jak wydobyć się z gnoju, pasma niepowodzeń itd.
Nauczyłem się co to znaczy odpowiedzialność i postanowiłem wziąć życie w swoje ręce, wdrażać postanowienia, wymyślać różne sposoby na wzbogacenie swojej osoby, rozwijanie pasji, zdobywanie nowych itd.

Punktem kulminacyjnym(bo do tej pory raz było źle, raz lepiej i tak w kółko - mantra) był ostatni tydzień października tego roku, wpadłem w dołek, kilka dni miałem wyjęte z życia na wegetowanie, ale po tym upadku wstałem silny jak nigdy, kupiłem też sobie u mojego lekarza internisty tabletki nootropowe(piracetam) który ciągle stosuję. Nie mogę powiedzieć że to ona odmienił moje życie(bo to zawdzięczam głównie sobie) ale dał mi boost'a i dużo motywacji(dużo w tym placebo).

Cieszę się tym co mam i tym że nie narzekam tyle co kiedyś, a więcej czasu poświęcam na pracę : - )

Zacznę więc pisać swój dziennik(póki co nie wiem czy będę w stanie codziennie pisać posty, ale zrobię co w mojej mocy by tą motywację(pisanie właśnie tego dziennika) zatrzymać w sobie)

Dziennik piszę przede wszystkim dla siebie, ale jeśli kogokolwiek zainteresuje to nic tylko pozostanie mi się cieszyć : - )

Dzień(okres) Pierwszy

tutaj "podepnę" dzisiejszy i poprzednie dni.

PPA

Na Firecashu siedzę stosunkowo krótko, polecił mi tą formę zarobku mój kumpel z klasy(dzięki Wojtek!Wink
Od kilku dni dopiero zaczynam brać sprawę na poważnie i ustalam "harmonogram pracy" bo póki co w tym biznesie działam "po omacku" Tongue

Co zrobiłem by przybliżyć się do sukcesu?
  • $ napisałem do dwóch mentorów PPA i zacząłem czytać więcej poradników(rozeznanie w branży)
  • $ (na przestrzeni dłuższego czasu) założyłem 3 blogi w tym dwa rozwijam, niestety tylko na bloggerze.
  • $ promuję swoje dwa filmiki na YT
  • $ spamuję (chociaż w przemyślany sposób) moimi plikami
  • $ dużo czasu poświęciłem na drobne sprawy np. ulepszanie bloga

Zyski.



[Obrazek: 94qw.jpg]


TRENING

Na siłowni i ogólnie poza domem świadomie trenuję około roku. Moje wyniki nie są satysfakcjonujące bo często serwowałem sobie przerwy, od 2 miesięcy staram się ciągle coś poprawiać.

Aktualnie:

Wzrost
183
Obwód bicepsa
35
Obwód klatki
101
Obwód uda
47
Obwód w pasie
84
Waga
84
Obwód bioder
b.d.
Obwód przedramienia
29
Obwód łydki
36

AKTUALNE REKORDY:
Martwy ciąg: 90 kg (nie próbowałem więcej na razie)
Wyciskanie sztangi prostej na ławce poziomo(typowa klata): 85 kg

MOJE STARE DIETY
http://zapodaj.net/4c6dc522c170a.png.html

http://zapodaj.net/26a897bbd236d.png.html

http://zapodaj.net/bee1501cfa09c.png.html

Co zrobiłem by przybliżyć się do sukcesu?
  • $ po raz kolejny pracuję nad swoją dietą tym razem(jako że nie lubię liczyć kalorii) postanowiłem sobie wypisać produkty i dania które spożywam np.
    serek wiejski 200g 22B(gramy białka) 5W(5 gramów węglowodanów) 6T(6 gramów tłuszczu)
  • $ poza 4 treningami na masę typu SPLIT(dzielenie partii) chcę zacząć trenować ACT (trening obwodowy) raz w tygodniu
  • $ więcej uwagi zwracam na dopinanie mięśni i izolowanie ich, staram się więcej robić mniej pierdolić, stosuję rozgrzewkę, czasem cardio i rozciąganie po treningu
  • $ zakupiłem przedtreningówkę S.A.W bo czasem nie ma sił po szkole trenować :[ i 2 kg carbo z firmy ActivLab

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Na razie gram tylko na bet365 wkrótce planuję zacząć grać na pinnaclesports.
Wszedłem do gry miesiąc temu z 30 zł. (dostałem bonus 30zł) Grałem za 60 zł.

Aktualnie po wzlotach i upadkach po obróceniu około 160 zł mam 20 zł na koncie + ten oto zakład na dzisiaj Smile
(strasznie licho, muszę się poprawić)

[Obrazek: esc9.jpg]

Wkrótce planuję wykupienie abonamentu u profesjonalnego typera, ale muszę odbić się te paredziesiąt złotych.

POZOSTAŁE

- kupuję/pożyczam jakąś gitarę i zaczynam się uczyć grać Smile
- muszę przyswoić wiedzę z zakresu ekonomii i zarządzania firmą (wybieram się na olimpiadę przedsiębiorczości) jak mi idą przygotowania napiszę wkrótce (5 grudnia konkurs Jerk2) i oczywiście jak mi pójdzie
- zaczynam codziennie uczyć się angielskiego szczególnie i reszty przedmiotów które będę zdawał na maturze(pol, mata, fiza, gera, technik)
na ten temat też strzelę notkę, opowiem jak z moim lenistwem i jaką mam wydajność - czy jestem zadowolony.

Z czasem będę uzupełniał temat i dodawał nowe aspekty mojej drogi "ku spełnieniu" Smile

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Smile

Dawid.

http://www.youtube.com/watch?v=uwgBLJlKmfs


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - VIP - 30-11-2013 16:57

Super historyjko - wstęp ! Smile
Fajnie że wylewasz te wypociny prosto z serca, czytając to pachniało mi tu szczerością, za co masz plusa.

No nic ... życzę Ci samodyscypliny, zaangażowania i systematyczności.
Będę co jakiś czas zaglądał i śledził Twoje postępy od czasu do czasu się wypowiadająć.

Good lock my bro Idea


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - asiorek - 30-11-2013 17:21

Cóż, musze się przyznac że nie jestem chętny do czytania tak długich tekstów Jerk2 ale ten przeczytałem z chęcią, nie wiem może potrafisz maniupolowac ludźmi : D
Życzę sukcesów w nauce jak i wysokich zarobków.

No i cieszę się że udało ci się wstać z tego dołka Smile


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - vankosiara - 30-11-2013 17:37

Bylem kiedyś w tej samej sytuacji co Ty Wink
Wegetowałem, zamartwiałem się... Ogołem to gdyby nie koledzy i internet to nie chciałoby mi się żyć. A było to blisko rok temu. Maniaczyłem w LoLa i Runes of Magic, oceny słabe, brak dziewczyny i tylko dwoje przyjaciół. A miałem wtedy zaledwie 15 lat..
Było mało pieniędzy, rodzice co raz mniej zarabiali, nie moglem sobie pozwolic na wiele rzeczy i zaczalem szukac. Przed tym wyszedłem na prosta z ocenami i na koniec roku nie mialem zadnej 2 (a bylo ich 4-5)Wink.
3 lata wstecz kiedy bylo forum i.l.o.c.k próbowałem PPA ale były o sprawy groszowe rzędu 2$ na miesiąc wiec po miesiącu dałem spokój.
Przypomniałem sobie o zarabiam.com i zaczęła się lektura. Czytanie czytanie. 90% nie rozumiałem.
Pierwszy mentor Diqiton.
Rzuciłem LoLa, sprzedałem konto i miałem hajs na domenę. Patryk udostępnił mi swój hosting (po raz 100tny dzięki za tamto Wink ).
W połowie czerwca zorientowałem się ze WSZYSTKO robiłem na odwrót, stad moje zarobki rzędu 6$ przez 3 miesiące.
Bylem nadal w dołku.
Pod koniec czerwca powiedziałem się tak "NI *****. CHOĆBYM MIAŁ USCHNĄĆ PRZED TYM KOMPEM, DAM RADE I BĘDĘ SAM NA SIEBIE ZARABIAŁ".
Wziąłem się do roboty, tym razem POPRAWNIE. Zacząłem robić własne hacki, filmy na YT oraz unikalne opisy. Zakupiłem wreszcie własny hosting oraz zacząłem POPRAWNIE linkować bloga przez GSA. Dopieszczałem wygląd bloga do idealnego (ludzie się dziwią czemu mam konwersje 6-8% Tongue )

W połowie lipca wreszcie pokazały się 1sze zarobki. Przez 14 dni udało mi się uzbierać prawie 100$.
Nadal pracowałem i sierpień przyniósł 450$. Wrzesień dal mi 530$ a październik 780$!

Na początku listopada dostałem filtra. I co? Myślisz ze się poddałem? Ooo nie Jerk
Założyłem drugiego bloga i pisze na nim posty. Na razie 0 z niego mam zarobki ale "leczę" tez starego bloga i jutro wypłacam 500$.

Oczywiście, bywały trudne chwile, całkiem sporo ich było. Tym bardziej gdy ostatnio usunęli mi 1/3 filmów na YT.
Teraz jestem bez PC (laptop kolegi) i wiesz co robię? Nie opierdalam się tylko robię wszystko by później łatwiej mi się pracowało. Zakładam konta na YT na zapas.

Temat rzeka, mógłbym pisać o tym w nieskończoność jak odpadałem na dno i z powrotem odbijałem się od dna.
Lecz kto chciałby czytać wypociny prawie 17 latka Wink? Właśnie tyle mam lat i zarabiam w internecie, jak wierzysz to wszystko jest możliwe, nie wątp w siebie (wiem, czasem ciężko..), dąż do wyznaczonych celów a prędzej czy później na pewno zbierzesz obfite plony, które dodadzą Ci wielką beczkę motywacji.

Pisane na szybko więc może być dużo błędów stylistycznych itd. Wink


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 30-11-2013 18:16

Dzięki panowie za solidną dawkę motywacji, bardzo mi miło.
Jak będę mógł dodawać reputki to na pewno to zrobięSmile

@Vankosiara
(o tym że mam respekt do Ciebie nie będę mówił bo to oczywiste Tongue)
wpadłem na pomysł dzięki Tobie żeby sprzedać i moje konto w LoLu w którego nie gram od miesięcy, kasę przeznaczę na PPA.
Korzystając z okazji, chciałbym zapytać, sam robisz te hacki/cheaty? Czy one działają? Jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć, dziękuję.

Pozdrawiam i również życzę Wam wytrwałości!

Dam z siebie wszystko Smile


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - asiorek - 30-11-2013 18:35

działają na filmie Jerk2 no i jeśli je wrzuca w ppa to pewnie jak ktoś go odpali to odpali ale nie hackuje Big Grin tak mi się zdaje Lol


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - vankosiara - 30-11-2013 20:01

(30-11-2013 18:16)Lesek napisał(a):  Dzięki panowie za solidną dawkę motywacji, bardzo mi miło.
Jak będę mógł dodawać reputki to na pewno to zrobięSmile

@Vankosiara
(o tym że mam respekt do Ciebie nie będę mówił bo to oczywiste Tongue)
wpadłem na pomysł dzięki Tobie żeby sprzedać i moje konto w LoLu w którego nie gram od miesięcy, kasę przeznaczę na PPA.
Korzystając z okazji, chciałbym zapytać, sam robisz te hacki/cheaty? Czy one działają? Jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć, dziękuję.

Pozdrawiam i również życzę Wam wytrwałości!

Dam z siebie wszystko Smile

Jak kolega wyżej piszę, nie działają Big Grin

Sam robię je w Visual Basic 2010. Wydaję się trudno je zrobić ale to jest na prawdę banalne Wink
Polecam poradnik Rock'ndrug'a Wink


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 01-12-2013 21:50

Dzień Drugi


PPA

Cóż, powiem szczerze, że niewiele dzisiaj zrobiłem, malutki autopilot ze względu na słabą organizację czasu.. nie wyrobiłem się.
Muszę popracować nad sobą i lepiej gospodarować czasem.
PPA dzisiaj leżało do góry wajchą, nie dostałem też korespondencji od mentorów(nie dziwię się, bo dzisiaj niedziela)
BTW, cały ten tydzień będzie dla mnie ciężki i nie wiem czy zdołam solidnie popracować nad PPA.
Przeciętnie wstaję o 6:00 (prawie zawsze) i wchodzę do domu o 16:30.
Czasu na prawdę mało, szkoła i dojazdy mnie męczą..

Co zrobiłem by przybliżyć się do sukcesu?
  • promowanie filmików i nabijanie punktów
  • przeglądanie dzienników, FC, kilka tematów

Zyski.


[Obrazek: 45ka.jpg]

TRENING
Dzisiaj trenowałem Nogi(z łydkami włącznie) oraz przedramię. Nie mam ani sił ani czasu teraz ale w następnych dziennikach umieszczę mój plan treningowych i parę innych smaczków.

Tymczasem dzisiejsza dieta, dosyć pobieżnie.
(a zaraz zabieram się za robienie omleta na jutro do szkoły ech..)


Śniadanie w dwóch etapach około 500 kcal
Obiad ziemniaki, gulasz, sałatka, zupa z kaszą gryczaną
Przed treningiem carbo sporo owoców (banany i jabłka)
Po Treningu 200 g ryżu 100 g kurczaka
Do Snu serek wiejski 200g

szczerze to chyba jeszcze coś jadłem ale już nie pamiętam, przediał kalorii osiągnąłem więc jest spoko.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Tak zarządził los że spłukałem się, straciłem 30 zł(tak wiem, malutko, ale zacząłem granie w miarę rozsądnie) Na razie z braku czasu nie będę się zajmował obstawianiem.

POZOSTAŁE
ten tydzień w szkole będzie męczarnią, muszę nadgonić braki i pisać zaległe sprawdziany.
matura, matura, matura... powiem szczerze że jest mały rozpierdol Tongue ale liczę że w przerwie świątecznej nadgonię wszystko.

Dzisiaj pracowałem nad matmą robiłem zaległe zadania i pracę, teraz będę robił zadanie domowe i poduczę się stereometrii.


Dzisiaj szybko i pobieżnie bo niestety nie wyrobiłem się dzisiaj i mam spory poślizg Sad Nie wyśpię się po siłowni niestety.

To wszystko moja wina bo mogłem inaczej rozłożyć pracę i obowiązki, tak żeby teraz się nie męczyć.

Pozdrawiam wszystkich i obiecuję poprawę Smile

http://www.youtube.com/watch?v=4y0b5nhyGQk&list=FLhqZKeNIQqZmEtAYFKoKGEw&index=3


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - DawidFB - 01-12-2013 21:59

Powodzenia Smile


RE: Słaby wątpi przed decyzją, silny po niej [mój dziennik] - Lesek - 02-12-2013 21:19

Dzień Trzeci


PPA



Co zrobiłem by przybliżyć się do sukcesu?
  • znalazłem i wynegocjowałem hosting za 10 zł / msc (będę mógł korzystać także z wordpressa)
  • zarabiałem punkty i doglądałem moje filmiki (w przyszłości będę robił inne filmiki i inne nisze, te są na razie tylko na starcie - niewiele z nich pożytku)
  • reklamowałem link na polskich i zagranicznych serwisach, niestety dzisiaj ruch na mirrorze wynosi 1/3 tego co wczoraj Sad felerny poniedziałek
  • czytałem, szukałem różnych info (przeciętna determinacja)
  • dopieszczałem mojego bloga(chcę w niego włożyć jak najwięcej wysiłku) który wkrótce pomału ruszy dzięki nowym wskazówkom mentora
  • zastanawiałem się nad użytecznością FireShop na którym można kupić np. gotowe hacki za dolara. Ktoś ma jakieś zdanie na ten temat?
Wkrótce będzie lepiej, robię tyle na ile warunki mi pozwalają.

Zyski.

Na chwilę obecną 0.00$, dzisiejszy ruch niestety nie obiecuje niczego pozytywnego.

TRENING
Cóż, dzisiaj zawaliłem połowę dnia jeśli chodzi o dietę, głównie przez stres i dyskomfort. Starałem się nadrobić kalorie popołudniu. Zrobiłem na jutro pyszniastego omleta:

6 jajek (poza dwoma żółtkami)
około 150-200g płatków owsianych
40g rodzynek
60g mąki

Jutro idę na trening i wrzucę plan ćwiczeń które będę wykonywał.

(nadmienię, że znów czuję niedosyt i chęć zwiększenia uwagi odnośnie treningów diety itp. czuję że chciałbym działać lepiej ale to dosyć złudne, bo mój umysł rozrywa jednocześnie kilka jeśli nie kilkanaście pragnień i działań. Muszę nauczyć się nad tym panować i po prostu "trzymać się planu" a będzie ok)

POZOSTAŁE

Pożyczyłem 600 zł do czerwca 2014' otrzymam 700 zł spowrotem, pożyczkobiorca jest pewnym numeremSmile

Czytałem na temat stron oferujących pieniążki za współpracę, jutro może zacznę zarabiać na jednej małej stronce, tak dodatkowo. Głupie 5$ miesięcznie za kilkanaście minut roboty na tydzień.

Szkoła... jutro mam wykłady więc chwila oddechu dla mnie, nie muszę dzisiaj wypluwać płuc by wszystko ogarnąć. Tak czy siak, niestety mam tyle zaległości i roboty w związku z maturą i ostatnią klasą technikum, że na inne rzeczy nie mam czasu Sad
A lenistwo atakuje cały czas..

W tym tygodniu dostanę gitarę, ale na pewno nie znajdę czasu by zacząć naukę.

Mam mnóstwo książek do przeczytania, kiedy ja się z nie wezmę? Sad
(jeśli ktoś nie ma czego czytać to polecam "Biedny ojciec, bogaty ojciec" Kyosakiego)

W czwartek olimpiada z przedsiębiorczości, dzisiaj organizowałem pracę (tak wiem że już późno ale nigdy nie przykładałem się do 1 etapu)

Zostało mi około 18 dni do poprawiania przedmiotów... Sad

To tyle. Do zobaczenia jutro.

http://www.youtube.com/watch?v=6f6EmlLBjPI&list=FLhqZKeNIQqZmEtAYFKoKGEw&index=22