Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dedyk przekierwanie domeny dns - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dedyk przekierwanie domeny dns (/Temat-Dedyk-przekierwanie-domeny-dns-80900)

Strony: 1 2


Dedyk przekierwanie domeny dns - adrick1197 - 30-11-2013 13:18

Witam kupiłem serwer na hetzner.de jest tam zainstalowany Plesk i nie wiem jak zmienic dns na az.pl zeby to dzialalo
niby daje na az takie domeny jak tam podają w ustawieniach DNS ale strona nie dziala . Mógł by ktoś pomóc ?


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - PanCaro - 30-11-2013 13:37

DNSy zaczynają działać po 24H.
Kiedy zmieniałeś?


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - adrick1197 - 01-12-2013 14:04

2 dni wczesniej
wiec to nie to ;P
po prostu cos jest nie tam z tym Tongue


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - linoskoczek - 01-12-2013 15:44

DNSy wpisujesz w panelu Az.pl, a na serwerze musisz tylko dodać domenę (w plesku będzie to pewnie coś w stylu "Dodaj domenę" Wink ). Jak tak robiłeś, to sugerowałbym napisać do supportu - od tego są.


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - adrick1197 - 02-12-2013 19:05

no tak na hetzner widze wszystkim daja takie same dns
wiec nie wiem jak to tam dziala Tongue


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - PanCaro - 02-12-2013 20:42

Daje takie same bo jak napisał linoskoczek "dodaj domene".........

w hetzner wchodzisz w panel Direct Admin lub inaczej będzie się nazywał klikasz dodaj domene wpisujesz nazwę swojej domeny z .pl lub .com lubi inną. Następnie u usługodawcy domenowego (tam gdzie masz domenę) wpisujesz DNSy hetzner i czekasz 24h Smile


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - adrick1197 - 02-12-2013 20:47

no loguje sie w plesku i tam w "DNS cos tam " są różne adresy i sa 3 z rodzaju NS i je wpisuje w az jako dns 1 dns 2 dns 3 no i nie wiem czemu strona dziala jak by byly stare dns'y od wczoraj


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - PanCaro - 02-12-2013 20:57

a mineło 24H?
Dodałeś domene do panelu?


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - adrick1197 - 02-12-2013 21:31

tak dodalem , minelo juz prawie 24h ;P


RE: Dedyk przekierwanie domeny dns - PanCaro - 02-12-2013 23:25

to prawie czy nie minęło? ;]

musisz gdzieś popełniać błąd. ja już setki stron ustawiałem DNSy, przekierowania na fora na inne hostingi, przekierowania subdomen na inne hostingi itp...
ale nie wiem gdzie popełniasz błąd...