Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Freebiz SCAM !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Freebiz SCAM !!! (/Temat-Freebiz-SCAM-80851)

Strony: 1 2 3


Freebiz SCAM !!! - gutek126p - 29-11-2013 16:46

[Obrazek: fog5.png]
Witam zleciłem wypłatę i w tym samym dniu wysłałem rachunek do freebiz było to 2013-11-18 do dnia dzisiejszego nie dostałem pieniędzy
mowa tu o 450 zł !!!
po tygodniu wysłałem wiadomość na emaila z zapytaniem o pieniądze
i dostałem taką odpowiedź w dniu 25 listopada
- "W dniach 25-28 listopada przebywam na urlopie."
pomyślałem no dobra poczekam do 28 i co ??
z kolejnymi zapytaniami odnośnie pieniędzy dostałem następujące odpowiedzi:
"Cześć, prosiłbym o podanie w jaki sposób reklamujesz nasze programy Smile"
napisałem im gdzie reklamuję i otrzymałem taką wiadomość
"Poprosiłbym o screen i wtedy dopiero operator pozwoli puścić przelew."

I TERAZ się wkurw..... Wysłałem im 1 screena !!! ale to śmierci oszustwem na kilometr !:>;/ Jaki ku..... operator ma puszczac przelew LoL



RE: Freebiz SCAM !!! - MartinS - 29-11-2013 16:53

Szkoda, że jeszcze im passów do konta nie podałeś. Porównaj ich mail z mailem, który otrzymałeś jako drugi(zapytanie o miejsce promowania).
Śmierci skamem.


RE: Freebiz SCAM !!! - Juhas - 29-11-2013 16:54

moze naprawde ktos sie podszywa albo coś z reklamacja nie dozwolona czy cos ? nie wiem zobaczymy co dalej


RE: Freebiz SCAM !!! - sqmany - 29-11-2013 16:58

Czyli pozostało jeszcze Fires i EasySub, ciekawe co pierwsze się zescami Jerk
A jeszcze nie długo ma wejść FireCenter Lol


RE: Freebiz SCAM !!! - fryzjer - 29-11-2013 17:05

ady nie pie... freebiz wypłaca ale zazwyczaj we wtorki nigdy w piątek nie realizują także myślę że wypłatę otrzymasz w pon lub wtorek
Mi też teraz wisi wypłata 490 ale spokojnie poczekam jak pisał że urlop to trzeba cierpliwie poczekać.


RE: Freebiz SCAM !!! - gutek126p - 29-11-2013 17:07

Arek Zaremba
Arek Zaremba
[email protected]
wysyłałem na ten email wcześniej rachunki i td


RE: Freebiz SCAM !!! - lkserwis - 29-11-2013 17:08

Mi tez wiszą, już tydzień minął, ale poczekamy


RE: Freebiz SCAM !!! - gutek126p - 29-11-2013 17:09

(29-11-2013 17:05)fryzjer napisał(a):  ady nie pie... freebiz wypłaca ale zazwyczaj we wtorki nigdy w piątek nie realizują także myślę że wypłatę otrzymasz w pon lub wtorek
Mi też teraz wisi wypłata 490 ale spokojnie poczekam jak pisał że urlop to trzeba cierpliwie poczekać.

Czekam już 2 tygodnie !!! Nie wywiązał się z umowy i wali mnie to że ma jakiś urlop o którym nikogo nie powiadamia wcześniej


RE: Freebiz SCAM !!! - Hrustus - 29-11-2013 17:21

ja zawsze wysyłałem rachunek na [email protected] i dostawalem na drugi dzień wypłate Smile


RE: Freebiz SCAM !!! - lkserwis - 29-11-2013 17:25

(29-11-2013 17:21)Hrustus napisał(a):  ja zawsze wysyłałem rachunek na [email protected] i dostawalem na drugi dzień wypłate Smile

no ja też wysłałem moje rachunki na tego maila i jakoś na drugi dzień nic się nie działo.. nadal "oczekująca"