Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-whoring zarabiaj na erotyce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: E-whoring zarabiaj na erotyce (/Temat-E-whoring-zarabiaj-na-erotyce-80846)

Strony: 1 2


E-whoring zarabiaj na erotyce - pleszczo - 29-11-2013 13:31

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik o e-whoringu
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW
5.Cena : 25 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal

Oferuję poradnik opisujący zarabianie na "prostytucji w Internecie" czyli podrywaniu osób po drugiej stronie monitora.

Ma formę zbioru porad i wybranych portali dla nowicjuszy i średniozaawansowanych w temacie.

Daniel zgodził się zrecenzować mój poradnik więc podeślę mu jeszcze dziś.

Jeśli tutor wyda pozytywną opinię sprzedaż rozpocznę od niedzieli/poniedziałku, bo teraz Andrzejki i wyjeżdżam za miasto.

Nie wprowadzam limitu sztuk, bo jest to raczej niszowa tematyka i nie przewiduję aż tak dużego zainteresowania

Wpłata wyłącznie na paypal - nie podaję swojego numeru konta obcym ludziom w Internecie, bo za dużo nasłuchałam się o różnych przekrętach Tongue


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - AkaBaka - 29-11-2013 20:11

Ciekawie, ciekawie, więc czekam Jerk2


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - mmeelloonn - 29-11-2013 20:27

Są to polskie potrale czy zagraniczne?


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - badii - 29-11-2013 20:30

Chodzi tu o coś pokroju craigslist, a potem crakrevenue?
Od czego zależne są zarobki?
Ile trzeba dziennie czasu poświęcać?
Ile można dziennie zarobić?


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - piotruss96 - 30-11-2013 10:36

(29-11-2013 13:31)pleszczo napisał(a):  Nie wprowadzam limitu sztuk, bo jest to raczej niszowa tematyka i nie przewiduję aż tak dużego zainteresowania

Sprzedasz dla 20osób poradnik i co ? I juz bedzie bardzo ciężko zarobić.
Zresztą dużo na tym nie zarobicie bo już cześć ludzi zna ten numer bo sam próbowałem i coraz mniej osób idzie na to więc lipa.
Ile ty sam na tym zarobiłes ?
Brak żadnych dowodów od Ciebie


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - Albercik - 30-11-2013 10:42

daniel recenzuje, przypadek? #niesondze Jerk


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - maax6 - 01-12-2013 16:49

Rezerwuję


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - Tyrkijt - 01-12-2013 23:12

Można prosić jakieś dowodziki zarobków? Tongue


Odp: E-whoring zarabiaj na erotyce - Xullrae - 02-12-2013 08:41

Nie wiem nic na temat poradnika, ale bez kupna niepublicznych "kamerek" czyli VCW nie ma co sie nawet za to zabierac, bo wszystko wysaturowane(wiekszosc wie jak publiczne kamerki wygladaja, przynajmniej na craigliscie).

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: E-whoring zarabiaj na erotyce - pleszczo - 03-12-2013 12:58

To nie działa w ten sposób jak myślą panowie wyżej Big Grin

Czekam na recenzję i postaram się wrzucać sukcesywnie moje zarobki jak również założę dziennik aby trochę przybliżyć wam tematykę Big Grin

Bo jeśli recenzja będzie negatywna to lepiej żeby było cicho o branży, zawsze to mniejsza konkurencja Big Grin