Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! (/Temat-Email-do-Tony-Hawka-Tlumaczenie-8083)



Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! - Piter56 - 02-06-2010 20:44

Witam, mógłby ktoś mi to przetłumaczyć:
Witaj Tony!
Mam na imię Piotr i jestem z Polski! Jestem Twoim wielkim fanem! Od niedawna uczę się jeździć na deskorolce. Grałem w kilka gier z serii Tony Hawk's i bardzo mi się podobały. Moim marzeniem jest zdobyć twój autograf! Dlatego chciałbym się spytać czy istnieje możliwość abyś mi go przesłał pocztą? Jeżeli tak to będzie to spełnienie jednego z moich marzeń. Oto mój adres:
xxx
Pozdrawiam! Twój wielki fan z Polski: Piotr!

Za przetłumaczenie kilka reputów!!


RE: Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! - Zythus - 02-06-2010 21:10

Hello Tony!
My name is Piotr and I'm from Poland! Im your big fan! Recently, I started to train a skateboarding. I played a few games from a Tony Hawk series and I liked them very much. My dream is to get your autograph! So, I want to ask you, if you can't send it to me by post office? If yes, that will be fullfilment one of my dreams. That is my address:
xxx
Greetings! Your big fan from Poland: Piotr! [po angolsku Peter chyba Tongue]


RE: Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! - Piter56 - 02-06-2010 21:25

Dzieki! reputy zaraz poleca!


RE: Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! - pkrecik6 - 03-06-2010 07:53

Piter56 tylko pamiętaj nie podawaj mu polskich znaków bo może on nie skminić albo jego poczta Big Grin więc bez polskich znaków


RE: Email do Tony Hawka! Tłumaczenie! - Piter56 - 03-06-2010 08:18

joo, wiem, ale plus za przypomnienie ; D