Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania o blogera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Pytania o blogera (/Temat-Pytania-o-blogera-80827)



Pytania o blogera - Blubson - 28-11-2013 21:58

Cześć.
W ustawienia -podstawowe - Opis warto wpisywać coś? Ma to duży wpływ na pozycje bloga? Jak najlepiej tam pisać?
Takie same mam pytanie co do Metatagów w ustawieniach wyszukiwania.


RE: Pytania o blogera - KamilM - 09-12-2013 10:45

Z dużego doświadczenia na blogspocie mogę Ci powiedzieć jedno.
Najważniejsze dla pozycjonowania się Twojego bloga jest treść.
Jeśli będzie ona wartościowa i unikalna to ruch sam przyjdzie.
Ja bez żadnych ustawień, bez pozycjonowania, pisząc dobre treści w swojej niszy,
mam ~1000 UU dziennie. Co jest bardzo dużym wynikiem.
Strona znajduje się na topowych pozycjach pod wieloma hasłami mimo że na pozycjonowanie nie poświęciłem nawet minuty, mam adres ...blogspot.com i standardowy szablon.


RE: Pytania o blogera - dorabiajonline - 21-01-2015 20:44

Opis - jak wpiszesz i poszukasz strony w wyszukiwarce to linijkę niżej (pod adresem Twojej strony) zobaczysz właśnie opis. Opis kiedyś wpływał na popzycjonowanie. Obecnie z tego co wiem nie wpływa. Metatagi też kiedyś miały znaczenie w pozycjonowaniu, teraz nie mają. Opis bym napisała, meta tagów nie, ale zrobisz co uważasz Smile


RE: Pytania o blogera - rachman - 26-01-2015 00:42

Wypełnij. Więcej czasu tu zmarnowałeś niż jakbyś ten opis i meta tagi wypełnił. W seo może mają może nie znaczenie (różne są opinie i na to i na to dowody są więc szkoda dyskutować) ale weź pod uwagę że w wynikasz wyszukiwania pojawi się dzięki temu to co chcesz a nie to co wyszukiwarka sobie wstawi (choć nie zawsze to tak zadziała Wink ). Warto więc pierdyknąć krótki opis by zachęcić użyszkodnika do wejścia na nasz blog/stronę. Zawsze kilka osób więcej wejdzie - może tych na których zarobisz a stracisz na to jednorazowo kilka minut więc...