Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać (/Temat-Poradnik-PPA-Zacznij-Zarabiac-80819)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - DarkCruiser - 30-11-2013 19:05

rep.leci[/align]

rep.leci


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Zieciu - 05-12-2013 17:50

zamierzam zacząć z PPA i tan poradnik na pewno mi w tym pomoże


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - mroowas - 06-12-2013 13:30

Wszystko fajnie pięknie, tylko czemu nie mogę pobrać? Też zamierzam spróbować PPA nawet 100zł misięcznie to by było coś ;D cały czas " please wait... " Szaman jeśli masz inny link to poproszę w temacie lub pw.


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Fineks - 07-12-2013 00:21

Bardzo fajny poradnik, jednak w paru rzeczach znalazłem błędy wynikające z braku wiedzy, lub nie chciało Ci się rozpisywać Tongue Chodzi głównie o:

-Pingowanie: pingowanie stron na blogspot oraz na wordpress jest zupełnie bezcelowe
-Pozyskiwanie backlinków przez strony które podałeś tylko zaszkodzą! Pomogą na tydzień, a za dwa tygodnie dostaniesz cichy filtr od google (sprawdzone)

Poradnik zawiera za mało wiedzy o SEO, ale jest to zrozumiałe bo nie tego dotyczy poradnik, tylko PPA ;P Ale warto się SEO zainteresować, jak tylko mój blog będzie wysoko w wyszukiwarkach skrobnę coś,żeby każdy mógł skorzystać Smile


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - toonwie - 11-12-2013 20:42

Kwintensencja poradnika Smile i jeszcze za darmo Smile


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - mlekoju - 21-12-2013 18:14

Pobrane, przeczytane, reput przyznany Jerk2

Od dłuższego czasu studiuję wszystko o PPA, bo po świętach ruszam Big Grin
Zakładam swoją stronę i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo mam pomysł wydaję mi się dobry. 2


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - barti1231 - 24-12-2013 22:03

Super napisany poradnik, ogromna wiedza warty przeczytania i studiowania Reput Smile


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - artur1000 - 11-01-2014 00:17

Witam.
Dałem "reputa",należy się jak nic ! Niektórzy sprzedają płatnie,a tutaj za darmo.
Jestem zadowolony. Pozdrawiam.


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - crod - 15-01-2014 19:51

Thx przyda się Smile


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - bmw - 20-01-2014 21:07

Dzieki za poradnik,wszedzej platne a tu za darmoSmile