Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać (/Temat-Poradnik-PPA-Zacznij-Zarabiac-80819)

Strony: 1 2 3


Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Szaman1644 - 28-11-2013 19:39

Witam wszystkich i zapraszam do pobierania mojego poradnika. Mam nadzieję, że początkującym bardzo pomoże. Może się przydać tym co już zarabiają na PPA. Poradnik zawiera aż 31 stron i zawiera chyba wszystkie aspekty zarabiania na PPA. Niektóre sprawy mogą być przedawnione, ale pewnie się zorientujecie.

Poradnik: http://adf.ly/a1sAp


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - aero2 - 28-11-2013 22:12

Leci + czegoś takiego szukałem.Smile


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Zarobiony_Koles - 29-11-2013 06:34

Leci plus

Przymierzałem się do zarobku na PPA a tu taki poradnik, już go pobieram i zabieram się do lektury ;P

A ty w takim filmie dajesz swój głos czy tylko napisy, musi koniecznie taki film być po angielsku?


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - 30procent - 29-11-2013 09:26

leci plus


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - szalonymad - 29-11-2013 13:35

Dzięki! Na pewno ten poradnik pomoże wielu osobą, ode mnie leci reput


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Zarobiony_Koles - 29-11-2013 15:12

Chce się zarejestrować na HighCash i nie mogę, cały czas takie coś...
[Obrazek: form-1385734233.png]


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Szaman1644 - 29-11-2013 15:40

(29-11-2013 06:34)Zarobiony_Koles napisał(a):  Leci plus

Przymierzałem się do zarobku na PPA a tu taki poradnik, już go pobieram i zabieram się do lektury ;P

A ty w takim filmie dajesz swój głos czy tylko napisy, musi koniecznie taki film być po angielsku?

No robisz zależnie od niszy. Ja dodaje tylko napisy po angielsku. Ale zazwyczaj jak nagrywam to nic nie pisze, tylko powoli robię i mam ustawione, że jak kliknę to robi się taka fala, żeby wszyscy widzieli. Gdybyś nagrywał z głosem to na pewno byłoby to bardzo profesjonalne i więcej fraudów wpadłoby Smile


UP. Nie wiem co jest nie tak. Nic nie dostałeś na meila? Jak nie to spróbuj jeszcze raz się zarejestrować Smile


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Zarobiony_Koles - 29-11-2013 18:54

Ja się w cale nie mogę za rejestrować jak klikam rejestruj to wyskakuje to co we wyżej SS prrzedstawione


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - BruteForce - 30-11-2013 00:03

Reput się należy hej


RE: Poradnik PPA - Zacznij Zarabiać - Prosiaczeq - 30-11-2013 15:29

Dobrze opisany poradnik Smile