Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od świeżaka do bogacza - dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od świeżaka do bogacza - dziennik (/Temat-Od-swiezaka-do-bogacza-dziennik-80794)

Strony: 1 2


Od świeżaka do bogacza - dziennik - Shift19 - 28-11-2013 16:59

A więc witam nowego na forum...siebie Lol

Jak prawie każdy potrzebujący wsparcia motywacyjnego zakładam dziennik i liczę na waszą pomoc Smile.

Więc co pragnę osiągnąć. Jest to lista nie tylko celów zarobkowych:

-Zarobić do następnego miesiąca 15$ (będą to pieniądze które przeznaczę na szybszy zarobek)
-Wznowić ćwiczenia na siłowni oraz piłki nożnej (przyda mi się doszlifowanie mych umiejętności Cool
-Dopracowanie ortografii na max (codziennie zasady na temat jakiejś literki)
-Poprawa angielskiego


Pisząc tu zobowiązuje się do codziennego zdania relacji z mego dnia, które wstawiał będe hmmm o godzinie 21.40 Tongue
Jak się z tego wywiąże możecie mnie wieszać za jaja Smile

OK let's go!

Cel na dziś:

-napisać bota który będzie zarabiał na mnie poprzez like'owanie itd. na YT, FB
-trening piłki nożnej
-i zaczynamy od "rz"

I cele dodatkowe:
-zacząć myśleć nad niszą do bloga, bo jednym z sposób zarobku będzie PPA


Jak na chwilę mało celów, ale niedługo weekend i coś się wtedy wymyśli.
Zamierzam dążyć do tego bym nie miał czasu na bezwartościowe czynności, np. telewizji Huh


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - VIP - 28-11-2013 17:01

Powodzonka i zapraszam do mojego dzienniczka Smile


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Shift19 - 28-11-2013 17:09

Dzięki, zobaczę go później, a teraz ruszam do pracy Tongue


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - bolo9797 - 28-11-2013 17:29

W jakim jezyku chcesz robic bota i jakich sposobow Wink?? Noo chyba ze klikacz myszka chcesz zrobic ;D


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Shift19 - 28-11-2013 17:36

Myślę nad AutoIt'em, raczej to skrypt a nie język, ale zależy mi na szybkości zrobienia, więc bawienie się w c++ (bo go najlepiej umiem) + douczanie windowsApi wykluczam.


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Shift19 - 28-11-2013 21:36

Dzień: 0

Ok, wykonałem bota, trening i się wyuczyłem...tyle...nic imponującego Undecided.
ALE OD JUTRA
-Stworzenie bloga na blogspocie, 3 tematy, 3 filmy promujące (myślę, że 1-szy blog będzie podstawą... czyli hacki. Spróbuje swych sił. Ogólnie to wpadłem na fajne nisze, ale potrzebuje kasy na host itd. więc na razie odpada).



RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Sh4ker - 28-11-2013 21:42

Moim zdaniem nie powinieneś zaczynać z blogspotem, lepiej darmowy hosting i jakaś subdomena no i wgrany WP. Lepsze napewno od bloggera, a jakbyś kupił chociaż samą domenę to by było super Smile.


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Shift19 - 28-11-2013 21:55

Ok spróbujemy tak jak polecasz. Powiedz masz może jakiś dobry darmowy host? Smile Czy brać pierwszy lepszy?


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Sh4ker - 28-11-2013 22:04

Nie wiem może być Hostinger, możesz jego spróbować.


RE: Od świeżaka do bogacza - dziennik - Shift19 - 29-11-2013 16:33

Myślę, że podsumuje wszystko pod koniec weekendu. Powód to nudne robienie strony, filmów i postów (myślę, iż mało osób to interesuje) Tongue