Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie suchawki for GAME ? 250zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakie suchawki for GAME ? 250zł (/Temat-Jakie-suchawki-for-GAME-250zl-80793)

Strony: 1 2 3


Odp: Jakie suchawki for GAME ? 250zł - Xkr - 29-12-2013 13:35

No niestety, co jak co ale one przeznaczone docelowo byly do muzyki wiec kto potrzebuje tego na kablu jesli wystarczy ruch reka na odtwarzaczu, przy kompie niestety staje sie to wada. Trawson miales stycznosc z tymi alphami? Jak dzwiek z tej pseudo dzwiekówki?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Jakie suchawki for GAME ? 250zł - Kerak - 25-01-2014 18:39

Najlepiej nie bierz w ogóle słuchawek bo psują słuch. Ja mam szumy i piski w uszach najprawdopodobniej do końca życia przez słuchawki (Nie trzeba słuchać głośno aby uszkodzić rzęski, nerw)

Ale jak już musisz to Superluxy HD681 Evo MKII. NIGDY nie bierz sprzętu "FoR gEjMeRs"

(12-12-2013 23:24)kuleczka91 napisał(a):  Mam te Creative HS-800 i powiem Ci, że jak do gier nie są złe, aczkolwiek do muzyki to brakuje mi w nich mocy, lubię słuchać muzyki na fulla i brakuje mi tego basu w nich Big Grin

Do czasu i będziesz cierpiał jak ja... Sad


RE: Jakie suchawki for GAME ? 250zł - divers - 05-02-2014 20:19

RAZER ELECTRA super jakość polecamSmile


Jakie suchawki for GAME ? 250zł - Hybrid1990 - 16-08-2020 10:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.