Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Takeagift złodzieje ? Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Takeagift złodzieje ? Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? (/Temat-Takeagift-zlodzieje-Takeagift-czy-TakeaFake-oszustwo-fake-zlodzieje-8079)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - matt88 - 11-06-2010 09:45

A jednak banan miales racje.. SCAM !


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - SilverNight - 12-06-2010 13:51

Od początku nie kupiywałem zadnych kont premium,elite ... miałem zamiar kupic ale dobrze,że przeczytałem ten temat .... A co do Ciebie Admin wykiwali Ciebie tak jak i każdego wykiwią ... tak mi sie zdaje niezle zżeraja z wielu uzytkowników kase ...tu konto premium,tu reklamy ... zobaczymy jak bedzie dalej ta sytuacja wygladała... poczekam do 26 czerwca az bedzie restock a wtedy sie okaze jacy oni sa ... jezeli znowu bedzie taki jak teraz co był restock odrazu usuwam konto na tagu i radze wam zrobic to samo .....


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - 44cichy44 - 23-12-2010 21:53

Witam, ja jestem w takiej sytuacji że na początku listopada dałem wszystko na pendriva bo zauważyłem że nie ma żadnych nagród, do dnia dzisiejszego nie mam ani nagrody ani powiadomienia o wysyłce (dodam że wczoraj minęło 30 dni roboczych (odliczyłem wszystkie święta i weekendy)).

Druga sytuacja jest taka że na mile nie odpowiadają, w zakładce kontakt nikt nic nie odpisuje, a jak chce dodać jaki kol wiek temat nowy,czy chce się dopisać do istniejącego to mi odrzucają post raz ze spam , a dwa że temat już istnieje (skoro pisze w jakimś temacie następny post po użytkownikach to wiadomo że on istnieje).


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Ko4mi - 23-12-2010 22:21

Ja ostatnio na restocku wygrałem Szczoteczkę Smile
Przychodzi mi potwierdzenie wszystko OK ,
wchodzę następnego dnia i piszą mi ze nie wyslą mi nagrody ponieważ złamałem regulamin.
Zajeb.... sie z nimi można ;/

Druga sprawa to to że zarabiają tysiące na restockach a dają same śmieci,
zanim wprowadzili nową formę restocków mineło dwa miesiące od restocku,
każdy myslał ze będa skutery, telewizory, ipody itp Smile
Nadchodzi restock a tu co???
jakies koszulki , pendrive , same śmieci
załamka z tym serwisem.

Ludzie nie polecam wam go, oni przez te dwa miesiące w których nie było zadnego restocku zarobili napewno tyle kasy ze mogliby same skutery dawac na restocku, a dają same smieci Smile

Moim zdaniem serwis do dupy i niech go usuną Big Grin


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - magic - 26-12-2010 17:34

Według mnie ludzie wygrywają ale jeśli liczysz na szybką nagrodę typu Xbox na shipshocie lub ps3 w rozwiązaniu hasła to się mylisz. Dla mnie takie nagrody wygrywają ich znajomi. Więc taki przeciętniak jak ja nie ma szansy na wygranej po zainwestowaniu 1,22 zł w grę.
Ale nic dodać nic ująć. Zobaczymy, może jak zdobędę dużo pkt (w niedalekiej przyszłości) to uda mi się zgarnąć xboxa, wii lub PS3 (o ile nie wprowadzą PS4 - haha)
Teraz czekam na przesyłkę płyt, które wygrałam na restocku.
Jak to będzie? Zobaczymy.