Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Takeagift złodzieje ? Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Takeagift złodzieje ? Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? (/Temat-Takeagift-zlodzieje-Takeagift-czy-TakeaFake-oszustwo-fake-zlodzieje-8079)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Raperrek - 03-06-2010 18:31

Cytat:Leniwiec
Moderator
konto: elite Re: problem z wejściem na takeagift (Dzisiaj, 16:38:00)
Wszelkie problemy powinny zniknąć w przeciągu 24h. Prosimy o cierpliwość.

Jest jeszcze kilka takich tematów, to problemy techniczne.
Ktoś pisał że na tag przez proxy wchodzi(spróbuj).
Zdaje mi się że przenoszą się na nowe serwery...
To tyle, Adminie jeśli max do 2 dni od dziś konto nie będzie działać, to
możesz się z nimi skontaktować.


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Raperrek - 05-06-2010 07:30

Sorry za dubel, ale odświeżam.

Nowe serwery i Zagadkowa Orbita - informacje
Napisał: TakeAGift, Wczoraj, 23:30:00


Cytat:Aktualne informacje odnośnie nowych serwerów, Zagadkowej Orbity i restocku.

Jak pewnie większość z Was zauważyła serwis działa już na nowych serwerach. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia w dostępie do serwisu, jakie miały miejsce w czwartek.

Pierwsza edycja Zagadkowej Orbity już za nami. Po emocjonującej walce 20 osób które wprowadziło najwięcej Comet na Orbitę mogło cieszyć się wygraną. Po przeprowadzeniu weryfikacji okazało się jednak, że część z nich (4 osoby) nie grały do końca uczciwie. Tak jak zapowiadaliśmy - nie będziemy tolerować oszustwa i nieuczciwej rywalizacji w jakiejkolwiek formie. Za takie uznajemy również nieuczciwe zdobywanie starsów - najczęściej poprzez zakładanie tzw. "fake kont".
Konsekwencją tego jest dyskwalifikacja oraz zablokowanie konta.

Wprowadza to również dosyć istotne zmiany i przesunięcia w rankingu - aktualny ranking wygranych, możecie zobaczyć już teraz w dziale Ryzykuj.

Informujemy, że każda osoba, która wygrywa cokolwiek w serwisie - czy to w Restocku, czy w Zagadkowej Orbicie, czy w jakikolwiek inny sposób - jest poddawana dokładnej weryfikacji. Niech to będzie ostrzeżeniem dla tych którzy próbują grać nieczysto.

Data kolejnej edycji Zagadkowej Orbity zostanie podana wkrótce po Restocku.

Restock tak jak zapowiadaliśmy odbędzie się 10 czerwca 2010 roku. Więcej informacji na ten temat otrzymacie już wkrótce.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół TakeAGift.pl

Jak wnioskuje adminie z twojego 1 postu brałeś udział w zagadkowej orbicie,
to wszystko wyjaśnia...


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - aqua-chan - 05-06-2010 11:58

TAG weryfikował tych użytkowników co wygrali,
a Adminowi zablokowali konto podczas gry i w dodatku nie miał żadnych fake kont.

Naucz się czytać :/


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Dox - 05-06-2010 13:14

panowie czekajmy i zobaczymy jaki będzie ten restock... jak na razie wysłałem kilka sms-ów na konta premium i trochę się zawiodę jak ta strona będzie fake....


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Marczyk - 05-06-2010 15:14

(05-06-2010 13:14)Dox napisał(a):  panowie czekajmy i zobaczymy jaki będzie ten restock... jak na razie wysłałem kilka sms-ów na konta premium i trochę się zawiodę jak ta strona będzie fake....

Mi się wydaje że zrobią ten restock do południa, jak każdy będzie w szkole lub pracy i mało osób coś wygra.


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Raperrek - 06-06-2010 07:50

(05-06-2010 11:58)aqua-chan napisał(a):  TAG weryfikował tych użytkowników co wygrali,
a Adminowi zablokowali konto podczas gry i w dodatku nie miał żadnych fake kont.

Naucz się czytać :/

A pomyśl, znając życie admin z każdego serwisu coś dziabnie,
więc jakby to wyglądało że wygrał skuter, a potem go dyskwalifikują ?
Co prawda 2 miejsce zdyskwalifikowali, ale 600 zł to nie to sam co 3000.
Więc zacznij myśleć.


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Admin - 06-06-2010 08:33

Jesli ktos oszukuje to jasne ban mu sie nalezy jednak moje konto bylo w 100%tach czysciutkie - po co mialbym robic fake konta ? bylby to szczyt debilizmu jako iz mialem setki refow ze swojej prywatnej strony.

Szczerze odradzam kazdemu kto ceni swoj czas i pieniadze.
I powtorze sie jeszcze raz : nie zdziwilbym sie gdyby wieksza czesc tych nagrod nie trafila wogole w rece uzytkownikow tego portalu? sadze ze wyrzucili te kilka osob by mogli nagodzic swoje wlasne fikcyjne konta.


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - rajmek126p - 06-06-2010 11:31

nie chyba to aż tak nie bedzie tragicznie


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Raperrek - 06-06-2010 12:47

Adminie, nie sugeruje że oszukiwałeś, wiem że na twoim stanowisku możesz wiele refów uzyskać Smile
Ale jestem pewien że większość z nich nie korzysta z TaG, więc możliwe że uznali je za fake.


RE: Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Admin - 06-06-2010 14:29

(06-06-2010 12:47)Raperrek napisał(a):  Adminie, nie sugeruje że oszukiwałeś, wiem że na twoim stanowisku możesz wiele refów uzyskać Smile
Ale jestem pewien że większość z nich nie korzysta z TaG, więc możliwe że uznali je za fake.

To akurat pewne ze wiekszosc oleje portal w ktorym praktycznie nic sie nie da wygrac. A jeśli mieli by banować za nieaktywność to Ciebie i wiekszość swoich userów też by musieli zbanować.