Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Takeagift złodzieje ? Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Takeagift złodzieje ? Takeagift czy TakeaFake - oszustwo fake złodzieje ? (/Temat-Takeagift-zlodzieje-Takeagift-czy-TakeaFake-oszustwo-fake-zlodzieje-8079)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - MR_WHITE - 02-06-2010 19:01

Jak masz inne konto to może napisz o tym na ich forum
wiadomo jak tam napiszesz to mnóstwo ich userów to przeczyta i się zniechęci do kupn kont
i być morze odblokują ci konto


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - xPietrek - 02-06-2010 19:06

Ja też ani grosza nie wydałem. Mam uprzedzenie do takich portali... Mogą też tak zrobić, że teraz rozdadzą kilkanaście nagród, zrobi się głośno o nich to i więcej ludzi kupi premium. Odciągną potem znowu jakieś 3 miesiące i zwiną interes ;]
Jednak mam nadzieję że tak się nie stanie


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - Admin - 02-06-2010 19:06

(02-06-2010 19:01)MR_WHITE napisał(a):  Jak masz inne konto to może napisz o tym na ich forum
wiadomo jak tam napiszesz to mnóstwo ich userów to przeczyta i się zniechęci do kupn kont
i być morze odblokują ci konto

Posiadanie drugiego konta jest wbrew zasadom takeagift, tak wiec nie mam zamiaru takiego tworzyc, bo juz mieli by powod by mnie zablokowac bez tlumaczen.


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - MotorniczyTramwaju - 02-06-2010 19:07

Uzbierałem te 100 000 starsów na basicu i pomyślałem DOŚĆ. Nie chce mi się wchodzić bez potrzeby codziennie na ten shit i odpowiadać na pytanka. Mieli dać restock pod koniec kwietnia i wtedy już się na nich zawiodłem. Zobaczymy, zgarnę klawiaturę to zacznę się w to bawić "na poważnie".


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - MR_WHITE - 02-06-2010 19:10

(02-06-2010 19:06)Admin napisał(a):  
(02-06-2010 19:01)MR_WHITE napisał(a):  Jak masz inne konto to może napisz o tym na ich forum
wiadomo jak tam napiszesz to mnóstwo ich userów to przeczyta i się zniechęci do kupn kont
i być morze odblokują ci konto

Posiadanie drugiego konta jest wbrew zasadom takeagift, tak wiec nie mam zamiaru takiego tworzyc, bo juz mieli by powod by mnie zablokowac bez tlumaczen.

Słyszałem że można mieć drugie konto
pod warunkiem że nie wyślesz zaproszenia "od siebie"


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - matt88 - 02-06-2010 19:10

Uzytkownik z naszego forum ( CBOS) wygral skuter.. zobaczymy czy mu go wysla..

Ja juz sam nie wiem co myslec o tym serwisie ;p zobaczymy jak bedzie z tym restockiem..


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - pkrecik6 - 02-06-2010 19:23

Zgadzam się z Bananem w 99% ale ten jeden procent wywodzi się z tego jaki ja jestem i ja inaczej bym postąpił , ale to mniejsza z tym.

Oni powinni Ci oddać to konto z początkową liczbą starsów zanim przystąpiłeś do zabawy ''Ryzykuj'' i przepraszać Cię na kolanach i do tego wysłać list polecony włąsnoręcznie napisany plus jakiś gadżet . Bo wiadomo że tw kurwy Ci jakiegoś psp w przeprosinach nie przyślą . Siedze tam bez żadnego premium i myśle że narazie mi tyle wystarczy .

Podsumowując Takaagift zrobiło to na podstawie własnej chciwości i są po prostu skąpi.


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - Zythus - 02-06-2010 20:27

Cytat:Nie mam zamiaru sie błaszczyc o unbana w zamian za jakieś usuwanie tematów. Napisałem jak jest naprawdę i to co robią z użytkownikami to ich sprawa - jednak długo tak nie pociągną.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że "długo tak nie pociągną"? Liczba użytkowników rośnie, kase trzepią, dają nowe zadania i zapowiadają restock - to wystarczy, by ciągnieli tak jeszcze dłuuuuugo.

A co do Twojego przypadku - wyjątek potwierdza regułę.

GL & HF


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - Magnus - 03-06-2010 09:02

Tak myślałem ,że będzie ... i nawet nie zakładałem tam konta ... Mają tyle kasy a nagród nic nie dają (prawie) ... Śmieszne to jest i żałosne...


RE: Takeagift czy Takeyourcash - oszustwo fake złodzieje ? - aqua-chan - 03-06-2010 09:07

Admin, nie tylko Ciebie zbanowali nie wiadomo za co. Parę dni temu przeczytałam z 5-6 tematów i nie wszyscy mieli ogromną ilość starsów.
Btw. Lepiej niech nikt z ekipy TAG na te forum nie wchodzi bo jak zobaczą odpowiedzi do zadań to... Tongue