Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Comperialead własna strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Comperialead własna strona (/Temat-Comperialead-wlasna-strona-80758)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Comperialead - karol9919 - 28-08-2017 23:05

Siemka Wink Mam kilka pytan co do comperii. Widziałem ze kilka osób pisało że nie akceptują wniosków itd. Ze nie opłacalne jest zarabianie tam? Mógłby się ktoś wypowiedzieć? Nie warto w comperii nic działać, czy może na innym serwisie? Jak jest z wypłatami w comperii bo na stronie widnieje coś o umowie, czy można ot tak zlecić zarobione pieniądze? Proszę o odpowiedzi, w miarę możliwości


RE: Comperialead - wrzochal11 - 29-08-2017 08:40

Zależy jaką mamy strategię odnośnie działania w tym programie partnerskim. Na pewno na rynku są sieci afiliacyjne, które mają większy wybór darmowych produktów, m.in money2money, system partnerki czy ebroker.
Jak jest z wnioskami tego nie wiem.
Co tam za umowa widnieję? Przeważnie w tego typu programach rozliczani jesteśmy na podstawie najmu powierzchni reklamowej


RE: Comperialead - jemm - 29-08-2017 11:00

Co do akceptacji to najniższa jest cps w pożyczkach. często poniżej 5%.

Jesli chodzi o konta bankowe to ja mialem tak ok 50-60% akceptacji z programem ING konto direct.


RE: Comperialead - karol9919 - 30-08-2017 00:04

a ta wypłata jest przeprowadzana w normalny sposób?


Comperialead Co To Znaczy - bartasxdd - 22-12-2017 22:33

Witam serdecznie, czy to oznacza że zarobiłem 100 zł ?

Pozdrawiam

Obrazek w załączniku


RE: Comperialead Co To Znaczy - hufsmoke - 22-12-2017 22:34

cps=cost per sale
ps tak to oznacza, ze zarobiles


RE: Comperialead Co To Znaczy - bartasxdd - 22-12-2017 22:38

Dziękuję za pomoc


COMPERIALEAD pytanie - metin2tosupergra - 02-01-2018 19:58

Witam serdecznie, mam pytanie do użytkowników comperialead.

Jeśli data zawarcia wniosku jest np : 2.01.2018 to w jakim czasie pieniądze za dajmy pozytywny wniosek znajdą się na koncie?


Pozdrawiam


RE: COMPERIALEAD pytanie - Xanter98 - 02-01-2018 20:00

Ciągle to samo... Wszystko zależy od konkretnej oferty, tego kiedy reklamodawcy rozliczania się z programem.


RE: COMPERIALEAD pytanie - metin2tosupergra - 02-01-2018 20:02

Kampania z bankiem BGŻ