Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Comperialead własna strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Comperialead własna strona (/Temat-Comperialead-wlasna-strona-80758)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ComperiaLead ruch motywowany - zjadamkredki - 06-08-2015 11:20

Udało mi się wymyśleć lepszy sposób Big Grin Do tego kontaktowalem się z supportem i powiedzieli, że wszystko jest zgodne z regulaminem Smile


RE: ComperiaLead ruch motywowany - lukaswu - 06-08-2015 11:34

Hm ale jak żadna z osób które wypełnią formularz nie zapisze się do szkoły to mogą nie wypłacić, daj znać Wink


RE: ComperiaLead ruch motywowany - zjadamkredki - 06-08-2015 12:15

Wypłacą, bo kontaktowałem się z ich konsultantem Smile


RE: ComperiaLead ruch motywowany - Szalony - 06-08-2015 18:27

także dzwoniłem Smile nie wypłacą :>


RE: ComperiaLead ruch motywowany - zjadamkredki - 06-08-2015 18:46

Czytaj ze zrozumieniem Big Grin Mowie, że innym sposobem działam i akceptują Tongue


ComperiaLead ruch motywowany - daniel42na - 07-08-2015 14:17

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Comperialead - pytanie - Bidbar96 - 28-09-2015 20:35

Natknąłem się ostatnio na poradnik o tym jak zarobic legalnie 2000zł w kilka minut. Cały widz polega na tym zeby z linków partnerskich comperii czy bankiera załozyc na siebie konto w banku. Sposób legalny i bezpieczny.
Dla testów zalozylem sobie konto w orangefinanse z własnego linku partnerskiego comperii. Wniosku mi nie zaliczyło.
Tutaj mam 2 pytania
-orange finanse jest wypuszczone przez mbank, konto w mbanku miałem, a płaca tylko za banki w ktorych sie nie ma konta, teoretycznie orangefinanse to nie mbank...powinnien wniosek w panelu się pokazac a go nie ma...
- moze weszly jakies zabezpieczenia i nie mozna juz w ten sposób "dorobic"?
wie ktos cos na ten temat ?


RE: Comperialead - pytanie - twardy - 28-09-2015 21:10

Od ponad 2 miesiecy pisze do nich maile, ze nie zaliczylo mi zalozenia lokaty happy. Chyba z 10 maili juz z nimi wymienilem, co kilka maili pytaja mi sie o numer wniosku. Nie polecam.


RE: Comperialead - pytanie - bodorek - 28-09-2015 21:17

(28-09-2015 21:10)twardy napisał(a):  Od ponad 2 miesiecy pisze do nich maile, ze nie zaliczylo mi zalozenia lokaty happy. Chyba z 10 maili juz z nimi wymienilem, co kilka maili pytaja mi sie o numer wniosku. Nie polecam.

Ja z nimi walczyłem o Konto Wymarzone w raiffeisen, z Comperią wymieniłem ponad 15 maili, w tym w samym banku złożyłem 4 reklamacje. Należało mi się 55zł za otworzenie konta. Po 4 reklamacji w banku Comperia przelała kasę. Spróbuj może też się skontaktować z bankiem, niech w Twoim imieniu walczą. A co do samej Comperii, to moim zdaniem jest to mega mizerny partner zarobkowy, również nie polecam.


RE: Comperialead - pytanie - Karewer - 28-09-2015 21:18

Moja klienta złożyła w marcu wniosek o założenie konta 360 w Millenium i z tego, co wiem, to założyła, bo to znajoma Moja. Czekam od marca na akceptację leada i ciągle status: trwa weryfikacja - To jest kur** komedia Smile

I ja przyłączę się do NIEZADOWOLONEGO byłego już partnera serwisu Comperialead.